میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 نوامبر 2018 ساعت 8:06 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 239 بازدید

پیام هفته وحدت «عزت»، «خودباوری» و «خردورزی» است

پیام تبریک عبدالرحیم مقیمی به مناسبت هفته وحدت

در این روزها پیمان‌ها استوارتر می‌شود/ پیام هفته وحدت «عزت»، «خودباوری» و «خردورزی» است

به مناسبت فرا رسیدن ایام ولادت پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) و میلاد امام جعفر صادق (ع)، و هفته «وحدت»، رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان در پیام تبریکی، محور اصلی این هفته را یکپارچگی و انسجام امت اسلامی برای رسیدن به هدف واحد توصیف و تأکید کرده: پیام مهم هفته وحدت، عزت، خودباوری و خردورزی است.

به گزارش روابط عمومی شورای شهرستان، متن پیام مقیمی به این شرح است:

بی‌شک پیروزی انقلاب اسلامی ایران مدیون «وحدت» امت اسلامی است و به ثمر رسیدن خون شهیدان نهضت در سایه یکپارچگی ملت ایران بر محور «ولایت فقیه» و رهبری امام بزرگوارمان؛ که ما را در سایه اسلام و بر پایه ایمان و عزت و عدالت جمع کرد و هدایت نمود.

گرامی باد هفته وحدت که در آن میثاق‌ها تحکیم و پیمان‌ها استوارتر می‌شود، دست‌ها و بازوها در هم گره می‌خورَد، چهره‌ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می‌زند، امت یکپارچه و منسجم است و شیعه و سنی به یاد سالروز میلاد پاک‌ترین و برترین فرستاده‌ی حق، با هم و در کنار هم، برای رسیدن به یک هدف سرود وحدت می‌خوانند… قبله مشترک، رسول مشترک، کتاب واحد و اندیشه‌ای ناب و واحد، وحدت‌بخش قشرهای این امت بزرگ است.

گرامی باد هفته وحدت که ملت ما را منسجم‌تر می‌کند و امت‌مان را با رهبرشان پیوندی دوباره می‌زند. هفته وحدت چشمه‌ساری از معرفت و شعور در کام تشنه خلق خداست؛ سایه‌ساری آرامش‌بخش و روح‌پرور برای هموطنان مسلمان ماست. زداینده‌ی کینه‌ها، خودخواهی‌ها، تعصب‌ها و تفرقه‌جویی‌ها و پیام مهمّ آن: «عزت»، «خودباوری» و «خردورزی» است که می‌تواند الگویی برای همه جهانیان شود.

گرامی باد هفته وحدت که زمان درس‌آموزی از کلاس معلم بشریت و اسوه‌ی جامع اخلاق نیک حضرت محمد مصطفی (ص) است که به برکت میلادش چهره جهان دگرگون شد.  این هفته و ایام خجسته را به مردم شریف و مؤمن لارستان، عالمان، فرهیختگان و معتمدین سنی و شیعه و مدیران پرتلاش شهرستان صمیمانه تبریک عرض نموده، سلامتی و بهروزی همگان را از درگاه پروردگار سبحان خواستارم.

عبدالرحیم مقیمی/ رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان