میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 ژانویه 2020 ساعت 5:56 ق.ظ سرویس:مطلب شما بدون دیدگاه 477 بازدید

چرا می گوییم مرگ بر آمریکا؟!

چرا می گوییم مرگ بر آمریکا؟!

فریده حسینی*: امروز کودکم ازمن پرسید چرا گوشه ی تلویزیون سیاه رنگ است؟ بغضی اندوهگین تمام گلویم رافشرد، نمی‌دانستم آغازگر کدام سخن باشم!

سخنی از رشادت هاو دلاوری‌های سردار بزرگ و یا از ناجوانمردی کشوری که تمام عمر صدا زدیم مرگ بر آمریکا.

ولی سخنم را اینگونه آغاز کردم: کودک من، ما سردار دلیری داشتیم، سردار حاج قاسم سلیمانی، او مردی ایرانی، از نژاد آریایی های پاک و شجاع بود که رهبر عزیزمان او را شهید زنده نامید.

حاج قاسم فرمانده شجاعی بود که برای دفاع از ارزش‌ها و انسانیت با بدترین انسانهای زمانه جنگید تا ما مانند کودکان و مردمان یمن، سوریه و عراق طعم تلخ وترس جنگ را حس نکنیم. نام پرقدرت او بود که ترس را بر اندام دشمن می انداخت وتمام کارهای زشت و نقشه های شیطانی آنها را برهم می زد.

دشمنان یعنی آمریکا و اسرائیل، دیگر تاب و تحمل دیدن و شنیدن همچون مردی با اراده های پولادین را نداشتند که سرانجام درسحرگاه ۱۳ دی ۱۳۹۸ سردار بزرگ وپر افتخار اسلام، حاج قاسم سلیمانی، آن مرد عزیز را در بغداد به شهادت رساندند.

آمریکا ناجوانمردانه، بزدلانه، عزیزترین سردار ایرانی را از ما مردم ایران و جهان گرفت ولی مهم آن است که دیگر کودکم و کودکان سرزمینم می دانند چرا ما بزرگترها مرگ بر آمریکا سرمی دهیم ولی دشمن بداند با شهید شدن حاج قاسم ما پرقدرت تر از همیشه راهش را ادامه می‌دهیم.

همچنان که امام عزیزمان، امام خمینی(ره) فرمودند: بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می‌شود. ما مردم ایران با مشت های گره کرده همچنان یکصدا فریاد می زنیم مرگ بر آمریکا.

*اهل لطیفی و نویسنده دو کتاب کودک


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان