میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 اکتبر 2014 ساعت 3:41 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 18 دیدگاه 6,194 بازدید

چطور است كه خانم هاي بدحجاب هنگام انتخابات عزيز دل شما مي شوند؟!

چطور است كه خانم هاي بدحجاب هنگام انتخابات عزيز دل شما مي شوند؟!

خبر پارسي: اگر از ارکسترهای نظامی و نواختن ساز و دهل های سنتی و بومی که عمدتا در مراسم های رسمی و یا شادی برای ورود مقامات عالی رتبه و احیانا آئین های بومی بگذریم، بعید می دانم تجربه اجرای موسیقی خیابانی آن هم از نوع جاز و درام را حداقل در بعد از انقلاب در شیراز شاهد بوده باشیم.

اقدام اخیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در برگزاری موسیقی خیابانی آن هم به بهانه اعیاد مذهبی اقدامی تحسین برانگیز و در خور توجه است. اعیاد اسلامی یکی از ویژگی های خوب و شادی آفرین دین اسلام است که متاسفانه استفاده درستی از آنها نمی شود. این اعیاد با این کیفیت و کمیت با توجه به قیاس با  ادیان دیگر از اهمیت ویژه ای در نوع خود برخوردار است. برخی از کج اندیشان همواره بر این نکته مغرضانه اصرار دارند که دین اسلام با غم و اندوه گره زده شده است! شهید مرتضی مطهری در کتاب امداد های غیبی می گوید «بعضی از مقدس مآبان و مدعیان تبلیغ دین، به نام دین با همه چیز به جنگ برمی خیزند شعارشان این است اگر می خواهی دین داشته باشی پشت پا بزن به همه چیز، شاد مباش و شادی نکن، از خلق بگریز و به انزوا پناه بر».

اخیرا یکی از سایت های اصول گرا عکس هایی از تماشاگران موسیقی خیابانی در شیراز منتشر کرده و نوشته موسیقی در پیاده رو با چاشنی بد حجابی!

63652_926

دوستان اصولگرای ما فراموش کرده اند که همین خانم های به زعم آنها بدحجاب در وقت انتخابات چقدر عزیز دلشان می شوند و البته فقط در روزهای منتهی به انتخابات عزیز دل هستند! فقط در روزهای منتهی به انتخابات مشکل شرعی بد حجابی حل می شود! فقط در روزهای منتهی به انتخابات بدحجابی آزاد است و حتی به انتشار گسترده تصاویر آنها مبادرت می ورزیم!

231_450

دختران بدحجاب همواره ابزاری برای رسانه های منفعت طلب اقتدارگرا است و همیشه هم برای تبلیغ اهدافشان با این تفاوت که گاهی  منفعت آنها در نقد این دختران است و گاهی در تجلیل از آنها!

یکی از سایت ها چه خوب نوشته بود که: هیچ وقت این ریا، تزویر و رفتارهای دوگانه ی شما را در برخورد با دختران وزنان بدحجاب ایرانی، تحمل نخواهند کرد. یک روز قبل از انتخابات همه شماها خواستار برخورد قاطع با دختران بی حجاب هستید. به گونه ای که نصیحت دولت مبنی بر برخورد عاقلانه با دختران بدحجاب را به شدت رد کرده و خواستار ریشه کن کردن هرگونه بی حجابی و بدحجابی در ایران هستید. بدون اینکه بین بدحجاب های ناآگاه از حکم حجاب در دین و آن بی حجاب هایی که بصورت شبکه ای دست به این ناهنجاری میزنند، تفاوتی قائل بشوید. و همه را از یک نگاه مورد مجازات قرار می دهید. که این کار شماها به هیچ عنوان منطبق بر مبانی و اصول اسلامی نیست.

232_883

اما متاسفانه در موقع انتخابات، همین دختران بدحجاب نقل و نبات سوژه های خبری رسانه ملی و رسانه های اقتدار گرا  می شوند. که این رسانه ها با این کارشان می خواهند بگویند؛ ای مردم جهان همین بدحجاب ها هم جمهوریت و هم اسلامیت نظام کنونی ایران را قبول دارند. یعنی خودشان اعتراف و اذعان دارند که همین بدحجاب ها به هیچ عنوان در صدد هنجارشکنی و بی ثباتی در ایران نیستند حال چه از بعد سیاسی و چه فرهنگی. اما متاسفانه این برخوردهای دوگانه رسانه های اقتدارگرا تداعی کننده استفاده ابزاری از شرف و حیثیت دختران باوقار و نجیب ایران عزیزمان است. قبل از انتخابات علیه دختران بدحجاب تیتر و مطلب می زنند اما در روز انتخابات دختران بدحجاب می شوند یک انقلابی حامی نظام.آیا چون منافع شان درگرو این نوع تبلیغات رسانه ای است؟

13910215175631458_PhotoL

در پایان باید گفت: خدا را شاکریم که قانون اساسی این چکیده خون شهدا فصل الخطاب دستگاه قضا است و جارو جنجال رسانه های اقتدارگرا مانع از اراده پولادین سیستم قضایی در اجرای کامل قانون اساسی نمی شود.دختران جامعه ما اگر در زمان انتخابات نجیب و حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند در دیگر زمان ها هم یارو یاور حاکمیت هستند.حضور آنها اگر در برنامه هایی چون دهه فرهنگ ایراد دارد در انتخابات هم ایراد دارد و اگر این حضور در انتخابات شایسته تقدیر است در برنامه های شادی آفرین مذهبی هم قابل تقدیر است.لطفا حیثیت بانوی مسلمان پارسی را بالاتر از اهداف سخیف جناحی قرار دهید لطفا!

 


18 نظر

 1. تهمینه گفت:

  0

  0

  احسنت. واقعا حقیقت همین است که نوشته اید.
  تا کی باید چشمانمان را به روی حقایق ببندیم!؟
  بیایید کمی واقع بین باشیم.

 2. اسحق شاکری گفت:

  0

  0

  سلام استفاده ابزاری ازانسانهاازهرسنخ وصنفی .مثل به برده بردن آنهاست درزمان جاهلیت.انسان آزاداست ودرمقابل عمل خودپاسخگو.واگردولت اسلامی عادل باشدجامعه اصلاح می شود

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  باسلام .اعیاد دهه ولایت مبارک. درست است . باید با منطق وحسن رفتار با موضوعات مواجه شد. بدحجابی بد است. اما بداخااقی وفرصت طلبی وحجاب شدن برای درک حقایق بدتر است.بیاری از این دختران اهل نماز واعتقادات هستتد. پدیده بد حجابی هم با مطالعه خویش وجامعه قابل اصلاح است. بیایید با عقل وارزش از ارزشها دفاع کنیم نه با کینه و….

 4. میلاد گفت:

  0

  0

  بسیار عالی مچ قلمت بنازم با این استدلال بی جواب معنی بنام دین سردین را بریدن کاری است که برخی از این بااصطلاح اصولگرایان ریا مسلک است ویک مورد را شما روکردی دست خوش […] جان گمان کنم اگر یک دوره ی دیگر این دولت دوام بیاره از اندیشه اصولگرایی چیزی باقی نمی مونه

  • رضا گفت:

   0

   0

   ذهی خیال باطل
   العاقبه للمتقین

  • میلاد گفت:

   0

   0

   رضا مهر بله العاقبه للمتقین اما کدام متقین آنان که دروغ را عید تقوا میدانند یا آنان که دزدی بیت المال را حق مسلم خود می دانند ؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!

 5. مهزنوش گفت:

  0

  0

  وقتی دولت احمدی دردور اول رای آورده بود یکی از سران بااصطلاح اصونگرای منطقه آقای ح /ع گفته بود این آرا نتیجه ی دعاهای کمیل وتوسل وزیارتهای عاشوراهاست !!!!!!!؟؟؟؟؟؟
  علی الاصول باید خرابیهای بعد ازآن دوره را نیز نتیجه ی همانهایی که نام برده شد باسد اختلاسهای هزارتن ملیاردی تاجاییکه دومین فرد دولت زیرت عاشورا ژتون اوین دارد نهادینه شدن فرهنگ دروغ وراستی زدایی ازبستر انقلاب و………

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  آفرين به اين خبر پارسي. اين حرف در گلوي من هم مانده بود. اينك ديگر بر همه مردم ثابت شده كه عده اي از اين مسائل براي خود دكان ساخته اند. غارتگري بيت المال را نمي بينند اما و روز و شب به اين به قول خودشان بدحجابان مي تازند!

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقدام اداره كل فرهنگ و ارشاد فارس بسيار قابل تقدير است. امسال همه هنرمندان فارس با برنامه اي متفاوت مواجه شدند. اميدوارم تحت اين فشارها اين كار را رها نكنيد و همه ساله اجرا گردد.

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  اينها نتونستن گزينه خودشون رو به اداره كل ارشاد وارد كنن و از همون جا سوختن!!!! ارزشها و اينها همه بهانه است.

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  احسنت . عالی بود . و خسته نباشید به مدیر کل ارشاد واسه برنامه گذر هنر که هم مردم و هم هنرمندا واقعا راضی بودن .

 10. اشکان بنکدار جهرمی گفت:

  0

  0

  سلام. کار اداره ارشاد فارس قابل تقدیر است. شکست خوردگان انتخابات فکر میکنند سعید جلیلی رئبس جمهور شده است. اینها انتظار دارند علیرغم شکست در انتخابات باز هم برای مردم خط و نشان بکشند. واقعا که جای تأسف دارد. چرا آقایان به اصطلاح ارزشی وقتی خبرگزاری فارس آشکارا به صاحت پیامبران و ائمه اطهار در قالب شعری توهین نمود لب فروبسته بودند؟ ایشان با سوء استفاده از دین فقط به فکر منافع سیاسی خودهستند.

 11. محمد گفت:

  0

  0

  همه خوب مي دانند همه اينها و شعارهاي تكراري دفاع از مثلا ارزش ها تنها و تنها بهانه اي است براي فشار به رقبايي كه مردم آنها را انتخاب كرده اند. فشار به دولت روحاني عزيز. فشار به مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي فارس و هرآنچه مردمي است.

 12. محمدتکبیری گفت:

  0

  0

  با عرض سلام خدمت نویسنده مجوهل الهویه

  بنده به عنوان یک برادر دینی از شما تقاضا دارم یک بار دیگر متن خودتان را از بالا به پایین به دقت مطالعه کنید شاید به اشتباهاتی که در این متن مرتکب شده اید پی ببرید مطالب شما پر است از مغالطه و پارادوکس و تناقضهای اشکار و همچنین شما کلام مرحوم استاد شهید مطهری را مصادره به مطلوب کرده اید و قبل از اینکه اثبات کنید در مجالس اهل بیت باید یا نباید کارهای شادی انچنانی ان هم به صورت خیابانی و مختلط انجام بگیرد یا نه امده اید بر کار خودتان صحت گذاشته اید و ان را به عنوان اصول موضوعه پذیرفته اید و کلام استاد را به نفع خود استفاده کرده اید و حال انکه شما ابتدا باید نظر دین را بدانید بعد بگویید که به اسم دین به جنگ با مطالب دیگر می پردازید !!!!

  اقایی که می گویی دین با برگزار کردن این جشن های انچنانی مخالف نیست کسی که این ادعا را می کند باید دلیل داشته باشد و دلیل برای اثبات کردن یک مطلب دینی هم از این چهار منبع خارج نیست
  ۱-عقل ( عقل عرفی و سلیم نه هر عقلی )
  ۲-قران
  ۳- سنت
  ۴- اجماع
  و حال انکه در هیچکدام از این منابع چهار گانه دلیلی بر صحت کار شما وجود ندارد بلکه برعکس نهی هم وجود دارد و ما را از انجام دادن چنین کارهایی که قطعا و یقینا به گناه ختم می شود نهی کرده اند به عنوان مثال ایت الله وحید خراسانی که خداوند ایشان و همه علما را برای ما نگه دارد می فرمایند که حتی دست زدن در مجالس اعیاد اهل بیت برای خود اهل بیت هم بنا بر احتیاط واجب جایز نیست چه برسد به مجالسی که با چنین وضعی برگزار شود ان هم به اسم اهل بیت ولی به کام دیگران !!!!!!!

  از دوستان تقاضا دارم که اول دین شناس شوند بعد از گزاره های دینی به نحو صحیح و درست استفاده کنند نه اینکه به تعبیر قران کریم به بعضی از کتاب ایمان بیاورید و نسبت به بعض دیگر کفر بورزید و انکار کنید (( افتومنون ببعض الکتاب و تکفرون ببعض ))

  اسلام و دین عین شادی است حتی قتلگاه سید الشهدا هم که به ظاهر مصیبتی برای حضرت بود در واقع موجب شادی شد و به همین خاطر بود که حضرت در قتلگاه لبخند زدن که برای پی بردن به راز شادی امام در قتلگاه باید درب خانه خود اهل بیت امد تا مطالب را درک کنیم پس دائم علیه دین نگویید که دیین مخالف شادی است

  شادی را بشناسیم تا شاد باشیم

 13. شیما گفت:

  0

  0

  واقعا متاسفم که ما خانوم ها ابزاری شدیم برای بازی بعضیا و دغدغه ای شدیم برای رسانه ها
  متاسفم برای خودم و همه هم جنسانم که اینگونه برای منافع شخصی عده ای مورد بهره برداری قرار می گیریم.
  حالا می فهمم معنی حجاب و سر به زیری رو، حداقلش اینه که دیگه کسی کاری به کارم نداره
  کجا رفت ایرانی پاکزاد

 14. ... گفت:

  0

  0

  طبق فرموده جناب تکبیری عزیز در اسلام شادی کردن فقط در هنگام شهادت در راه خدا مجاز است و بس ومعنای شادی در اسلام همان شهادت است.
  من دیگه حرفی ندارم…

 15. ناشناس گفت:

  0

  0

  دختران بد حجاب و پسران با ظاهر غربی فقط در روز انتخابات اجازه حضور در جامعه دارند
  بعد از انتخابات […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان