میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 می 2019 ساعت 1:45 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 204 بازدید

چمن مصنوعی ورشگاه «دانشیار» لار تا پایان امسال نصب می شود

چمن مصنوعی ورشگاه «دانشیار» لار تا پایان امسال نصب می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: زمین فوتبال مجموعه ورزشی شهید دانشیار لار در سال ۹۸ به چمن مصنوعی تجهیز می شود.

محمدحسن طیبی با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال ۹۷ با همکاری مسوولان، مبلغ یک میلیارد تومان برای جدول کشی، تعویض فنس، تعویض دکل، بتن زمین چمن و آسفالت دور زمین فوتبال جذب شد و اکنون تمام این عملیات انجام شده است.

وی تصریح کرد: با قول مساعد مدیرکل ورزش و جوانان فارس قرار شد زمین چمن استادیوم شهید دانشیار لار در دهه فجر سال ۹۷ به بهره برداری برسد اما با توجه به مشکل واردات چمن و مشکلات اقتصادی این امر محقق نشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با تاکید بر اینکه این پروژه ورزشی یکی از طرح های ملی است و تکمیل آن حمایت مسوولان استانی و شهرستان را می طلبد، ادامه داد: با پیگیری های اداره ورزش و جوانان لارستان و مسوولان، این پروژه ورزشی در سال ۹۸ افتتاح و به بهره برداری می رسد.


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر مصاحبه های این آقا در سال های قبل توجه کنید متوجه می شوید که ایشان فقط وعده می دهد این آقا ورزشکاران را چه فرض کرده است

 2. شهروند خبرنگار گفت:

  0

  0

  jskdl:
  هر چند بنا به وعده‌ها و بازدیدهای مکرر مسئولان اعم از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر، مدیرکل و رئیس اداره ورزش و جوانان فارس و لارستان زمان‌های معینی برای بهره‌برداری از پروژه ورزشی استادیوم فرهنگی ورزشی شهید دانشیار شهر لار مطرح شده، اما با گذشت چند سال هنوز محقق نشده است که از جمله این وعده‌ها می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد.

  در بهمن ماه سال ۹۵ رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان در مصاحبه‌ای با بیان اینکه عملیات تعویض چمن استادیوم شهید دانشیار لار به چمن مصنوعی به دلیل کمبود اعتبار از سال ۹۱ بی‌حرکت باقی مانده است، گفته بود که مناف هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان قول مساعد تخصیص اعتبار در سال ۹۶ برای تکمیل این طرح داده شده است.

  محمدحسن طیبی در همین مصاحبه با اشاره به اینکه نماینده مردم در مجلس و فرمانداری لارستان نیز مکاتبات لازم را برای این مهم انجام داده‌اند، گفته است: انتظار می‌رود تا بتوان در سال ۹۶ پروژه چمن مصنوعی چمن استادیوم شهید دانشیار لارستان را به سرانجام رساند.

  این مسئول همچنین در مهرماه سال ۹۶، از آغاز بکار این پروژه با اعتبار یک میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی جهت احداث زمین چمن مصنوعی، دکل روشنایی، کانال کشی، آماده سازی زمین برای بتون‌ریزی و کاشت چمن خبر داده و گفته است: طبق قول پیمانکار تا پایان سال۹۶ این پروژه به بهره‌برداری برسد.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  این رییس چرا وعده های توخالی می دهد.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  ایشان حدود ۱۰سال است که در لار است ده مورد که به ورزشکاران خدمات رسانده بیان کند شنیده ها حاکی از این بود که ایشان را تعویض کنند گویا نماینده نخواسته است آیا این موضوع صحت دارد؟

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقاجان مگه كمبود رجاله كه اين آقا ۱۰ ساله بر كرسي رياست تكيه زده مگر لاريهاي دلسوز نميتونن كه يك غريبه را آوردن و هيج كاري براي شهر انجام نداده هرچه هم بوده به همت لاريها خودشان بوده آقا عوضش كنيد بسه ديگه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان