میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 نوامبر 2019 ساعت 7:14 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 178 بازدید

چندین پزشک فوق تخصص به کادر «درمانگاه هاشمی زاده» افزوده شدند

چندین پزشک فوق تخصص به کادر «درمانگاه هاشمی زاده» افزوده شدند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) از هفته آینده خدمات تازه ای به درمانگاه هاشمی زاده افزوده خواهد شد.

دکتر بهزاد رضایی رئيس مرکز آموزشی امام رضا(ع) در این باره افزود: با برنامه ریزی و رایزنی های انجام شده از هفته آینده شاهد ارائه خدمات فوق تخصص در رشته آسم و آلرژی در درمانگاه هاشمی زاده خواهیم بود.

وی افزود: دکتر حیدرعلی کفاشان فوق تخصص آسم و آلرژی (کودکان و بزرگسالان)، سه شنبه هر هفته در دو نوبت صبح و عصر در زمینه بیماری های آسم و کلیه آلرژی ها، بیماری‌های حساسیتی ریوی، پوستی و گوارشی، بینی و چشمی و نیز حساسیت های دارویی و غذایی، حساسیت به واکسن و حشرات و بیماری های نقص ایمنی ارائه خدمات می‌نماید.

رئیس بیمارستان لار همچنین گفت: هر هفته سه پزشک فوق تخصص در رشته‌های گوارش، خون و سرطان و قرنیه در درمانگاه هاشمی زاده حضور یافته و در رشته های مربوطه به بیماران و مراجعه کنندگان ارائه خدمات می نمایند.

وی افزود: دکتر مساوات فوق تخصص گوارش روزهای یکشنبه و دوشنبه در دو نوبت صبح و عصر، دکتر لطفی فوق تخصص خون و سرطان روزهای سه شنبه در نوبت صبح و دکتر عالی وند فوق تخصص قرنیه روزهای چهارشنبه هر هفته در دو نوبت صبح و عصر به بیماران و مراجعه کنندگان ارائه خدمات می‌نمایند.

با حضور فوق تخصص گوارش اعمال آندوسکوپی و کولونوسکوپی در این مرکز با تعرفه دولتی انجام می‌پذیرد.

مراجعه کنندگان و بیماران محترم می‌توانند جهت اخذ نوبت به صورت حضوری یا با مراجعه به سایت http://Nobat.larums.ac.ir نوبت خود را دریافت نمایند.

امید است که با یاری خداوند متعال در آینده شاهد حضور پزشکان فوق تخصص در رشته های دیگر و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به همشهریان عزیز باشیم.


2 نظر

 1. فاطمه محسن پور گفت:

  0

  0

  خوشامد میگم خدمت پزشکان محترم . مکررا برخورد میکنم با بانوانی که به این بیماری ها دچار هستند و از این بابت به افسردگی دچار شدند امیدوارم این اتفاق مبارک برای این عزیزان بهبودی رو به ارمغان بیاره و خوشحالی رو به دلشون برگردونه.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  مهمترین بخشهای مختلف بیمارستان منظور بخش قلب بدون دکتر است .بخش گوش و حلق و بینی بجای هر روز در هفته دکتر فقط دو روز در هفته ان هم فقط یک یا دوساعت مریض می بیند.درمانگاه صاحب الزمان دکتر ندارد.اینها را هم بگویید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان