میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 مارس 2021 ساعت 3:12 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 212 بازدید

چند مدیر از مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزارت بهداشت و شرکت هما به لارستان آمدند

مدیرانی از مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزارت بهداشت و شرکت هما به لارستان آمدند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده مردم؛ صبح روز پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹، سه هیات عالی مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزارت بهداشت و شرکت هواپیمایی هما برای بررسی و پیگیری خواسته‌های به‌حق و دیرینه مردم حوزه انتخابیه در لار و گراش حضور یافتند.

نشست هیات عالی مجمع تشخیص مصلحت نظام با مسئولان شهرستان لارستان با حضور رئیس دفتر نماینده مردم، برای بررسی مشکلات راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی لارستان و رفع موانع موجود تشکیل و بحث و تبادل نظر شد.

در نشستی دیگر، بررسی راه‌اندازی ترمینال کارگو فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله آیت‌اللهی لارستان با حضور مسئولان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) در دست اقدام است که طی این دیدار مقرر گردید با رفع مشکلات بررسی شده در اسرع وقت، هرچه سریع‌تر این مرکز در فرودگاه لارستان شروع به‌کار کند.

همچنین هیات عالی وزارت بهداشت باحضور در دانشکده‌های علوم پزشکی لارستان و گراش از پروژه‌های آموزشی و پروژه‌های گسترش رشته‌ها برای ارزیابی مجدد بازدید بعمل آوردند و در پایان نیز در جلسه جداگانه با هیات رئیسه دو دانشکده باحضور رئیس دفتر نماینده مردم در خصوص ظرفیت‌های موجود بررسی و گفت‌و‌گو شد.

گفتنی‌است دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹ نیز با پیگیری و به دعوت مهندس حسین‌زاده و مدیرکل راه و شهرسازی لارستان، پرونده‌های حوزه زمین و مسکن با حضور مسئولان عالی‌رتبه سازمان ملی زمین و مسکن بررسی و در دستور کار قرار گرفت.

عکس‌ها: روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    هما اختصار هواپیمای ملی ایران میشه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان