میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 فوریه 2021 ساعت 3:22 ب.ظ سرویس:شهر و شهروند بدون دیدگاه 468 بازدید

چهل و هفتمین هیئتِ ورزشیِ لارستان آغاز به کار کرد/ «شمشیربازان» لارستان روی «پیست» آمدند

چهل و هفتمین هیئتِ ورزشیِ لارستان آغاز به کار کرد/ «شمشیربازان» لارستان روی «پیست» آمدند

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان این مراسم روز جمعه، هفدهم بهمن ماه با حضور محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، نسا خیل‌تاش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان، سید عبدالمهدی میرپور رئیس کمیسیون عمران شورای شهر لار، محمدحسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان، نواز شریفی و محسن زارع معاونین عمرانی و فرهنگی شهرداری لار، علیرضا معتمد رئیس پژوهش‌سرای دانش‌آموزی لار و تنی چند از ورزشکاران و روسای دیگر هیئت‌های ورزشی در محل ورزشگاه شهید دانشیار برگزار شد.

در آغاز محسن زارع به عنوان رئیس این هیئتِ تازه‌تاسیس ضمن خوش‌آمد گویی و تبریک دهه فجر و میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن گفت: این هیئت با هدف جایگزینی فعلی این ورزش با ورزش‌های پربرخورد در روزهای کرونایی شروع به کار کرده است.

وی افزود: «با نظر به تولی‌گری حوزه فرهنگی شهرداری لار در زمینه‌های اجتماعی و پس از جلسات متعدد با اداره ورزش و جوانان لارستان مقرر شد، ورزشی که بار هیجانی ورزش‌های رزمی را داشته باشد و به لحاظ پروتکل‌های بهداشتی نیز ضابطه‌مند بوده به جامعه معرفی شود. از این رو پس از تحقیق و آشنایی نزدیک با این ورزش به نتیجه رسیدیم جذابیت‌های این رشته را در جامعه معرفی و تبلیغ کنیم.»

زارع خاطرنشان کرد: خوشبختانه رئیس این هیئت در استان؛ فردی توانمند و دلسوز است که با حضور چندباره خود در لارستان و آموزش فرد به فرد باعث آغاز به کاری قابل توجه شده است.

وی با ارزشمند خواندن همراهی و حمایت همه جانبه سرهنگ فرزاد فرزانه رئیس هیئت شمشیربازی استان فارس گفت: حضور رئیس هیئت با تجربه بیش از سه دهه در ورزش شمشیربازی، در لارستان روند راه‌اندازی را تسریع نموده است.

در ادامه محمدحسن طیبی با قدردانی از حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار برای همراهی در راه‌اندازی این ورزش در لارستان گفت: لارستان ۴۷ هیئت ورزشی دارد که همگی در حال فعالیت هستند.

وی افزود: «از مدت‌ها پیش به دنبال راه‌اندازی این رشته در لارستان بودیم. شرایط حادث شده پس از کرونا، بهترین موقعیت بود که این ورزش معرفی شود. از این جهت با همکاری حوزه اجتماعی شهرداری لار این مهم محقق شد.»

پس از آن سرهنگ فرزاد فرزانه رئیس هیئت شمشیربازی استان فارس ضمن قدردانی از اقبال مسئولین شهرستان به این رشته ورزشی گفت: «استقبال از این رشته در لارستان چشمگیر است. با اینکه کارگاه آموزشی هنوز به ۲۰ ساعت نرسیده اما استقبال عمومی و پیگیری این رشته المپیکی در این خطه بسیار چشمگیرتر از دیگر شهرهای استان فارس است.»

فرزاد فرزانه افزود: امیدوارم با استقبالی که از طرف جوانان این شهر صورت گرفته و با توجه به سرعت یادگیری و پیشرفت شان، خرداد سال آینده شاهد حضور چند ورزشکار لارستانی در مسابقات کشوری باشیم.

نسا خیل‌تاش معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان نیز با اشاره به جذابیت این رشته اذعان داشت: حضور بانوان، آن هم در این ورزش پر هیجان و پیش قدم شدن آنها نسبت به آقایان نشان از خودباوری و اعتماد به نفس بانوان لارستانی دارد.

محمدرضا قنبرنژاد شهردار و سید عبدالمهدی میرپور عضو شورای اسلامی شهر لار نیز با تقدیر از ورزشکاران پیشقدم در این رشته، آمادگی شهرداری و شورای شهر را برای همراهی هرچه بیشتر ورزش هایی بدیع که در روزهای کرونایی نیز قابلیت برگزاری دارند اعلام نمود.

سپس لوح منقشی به لوگوی(نشانه) این هیئت توسط مسئولین رونمایی و هر کدام ضمن امضای لوح یادبود، دستخطی را بر آن به یادگار گذاشتند.

پس از برگزاری آئین رونمایی، ورزشکاران این رشته به اجرای حرکات نمایشی شمشیربازی پرداختند.

گزارش تصویری این مراسم را از (اینجا) ببینید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان