میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 ژانویه 2014 ساعت 6:31 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 1,861 بازدید

چهل و يكمين شماره «صحبت نو» منتشر شد

sohbate 41چهل و يكمين شماره «صحبت نو» منتشر شد

شماره ۴۱ «صحبت نو» با تيتر و عكسي از زلزله اخير شهرستان بستك روي گيشه رفت. «لارستان، همنوا با مردم بستك» تيتر يك و سرمقاله اي به قلم «دكتر كاظم رحيمي نژاد» را در صفحه اول اين شماره مي توانيد ببينيد.

گفت و گو با مسعود راستي، مديرعامل باشگاه شهيد چمران لارستان در حاشيه حضور تيم هندبال بانوان اين باشگاه در سوپرليگ كشور، گزارش بازرسي از شهرداري لار توسط بازرسان كل كشور، يادداشتي از صمد كامجو درباره شهرك هاي امام خميني (ره) و بوستان لار، مقاله اي با طرح موضوع الحاق لارستان به هرمزگان و… مطالب مهم صفحات مياني اين شماره هستند.

در صفحه آخر نيز عكسي از زينب كاكلي، طرحي از سعيده آرين، شعري از راشد انصاري و يادداشتي از حسين طاهري كار شده است. همچنين در اين شماره وعده گفت و گوي صحبت نو با علي اكبر نجيب زاده، فرماندار لارستان در شماره آتي اين نشريه داده شده است.

نشريه صحبت نو را همچون هميشه مي توانيد از گيشه هاي مطبوعاتي و سوپرماركت هاي معتبر شهرستان هاي جنوب فارس تهيه كنيد.


5 نظر

 1. حسن گفت:

  0

  0

  خسته نباشی حمید جان…

 2. یاری از لطیفی گفت:

  0

  0

  تبلیغات عجیب و بزرگی در صفحاتتون زدید – دوستی امروز میگفت ظاهرا صحبت نو بد به بی پولی خورده که نصف صفحه رو در اختیار شهرداری شهری جهت تبلیغ شهردار آن شهر اختصاص می دهد. البته از راضی بودن مردم آن شهر بگذریم

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  یار لطیفی چرا به صحبت متلک میگویی . اگر تبلیغ نکنند چه کنند . تو مسجد افطاری میدادند. به یکی که روزه نبود و کاری هم نکرده بودگفتند تو چرا؟ گفت روزه که نمیگیرم افطار هم نکنم

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  تصمیم خیلی خوبی بود که فاصله انتشار را کم کردید .

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا حرف توی دهن مردم میذارید کی گفته مردم راضیند درسته شهر کوچکی داریم اما فکرمان کوچک نیست .دارند ‍[…] شان را در لطیفی می کنند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان