میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 ژانویه 2021 ساعت 6:33 ق.ظ سرویس:مطلب شما 6 دیدگاه 411 بازدید

چگونگی تاثیر ستارگان بر جمجمه انسان

چگونگی تاثیر ستارگان بر جمجمه انسان

فاطمه محسن‌پور: سال ۱۶۷۶ در تاریخ بشریت یک تاریخ به یاد ماندنی است. چون آنتونی فان لوون هوکِ پارچه فروش برای اولین بار میکروب را با چشم خود دید.

او برای سرگرمی میکروسکوپ می‌ساخت. او کتاب نیز می‌نوشت و در کتابش نقاشی می‌کرد. او اولین تصویر اسپرم را به جهانیان ارائه داد. او با تراشیدن قسمتی از دندانش و قرار دادن آن زیر میکروسکوپ تصویری از رفت و آمد موجودات ریزی را دید که پیش از او هیچ کس ندیده بود و اصلا کسی باکتری را نمی‌شناخت.

نیز ویلیام هاروی متولد سال ۱۵۷۸ در کتابی که به کمیک استریپ می‌مانست ، چگونگی چرخش خون را به تصویر درآورد، و اولین تعریف دقیق از چرخش خون را شرح داد.

لئوناردو داوینچی که همانند جالینوس، به تصویر درآوردن تشریح پیکر انسان را هم وظیفه پرشک وظیفه یک «هنرمند» می‌دانست، تصویر واقعا نابی از ساختار قلب ارائه داد.

پیش از همه این‌ها وزالیوس، نخستین کسی بود که اولین کتاب دقیق درمورد کالبدشکافی انسان منتشر کرد و تصاویر منحصر به فردی از پیکر درونی و بیرونی انسان بر روی کاغذ کشید.

به همین سبب به نظرم در آینده یک نفر که هنرمند است و خوب نقاشی می‌کند، خواهد آمد و جمجمه انسان‌ها را طوری نقاشی می‌کند؛ که نشان می‌دهد ارکان عضله صورت و برابری‌اش با ذات هر بشر و فرآوری یک انسان از آن جهت که شکل گیری جمجه می‌تواند تحت تاثیر نیروی ستارگان باشد، چگونه است؟ و این ها هرکدام به چند دسته تقسیم می‌شوند؟ و به‌طور کلی چندمدل شخصیت و چندمدل جمجمه براساس آن شخصیت وجود دارد؟

چون به نظر من شخصیت‌های تغییر نیافتنی در جهان وجود دارد که بین بشریت تقسیم شده است و ما کاملا برطبق شانس، دارای آن شخصیت هستیم و البته جمجمه هر انسان نیز بر اساسی شکل یافته که تشکیل آن شخصیت را می‌دهد.

نخستین اخلاق و منشی که در بشر شکل می‌گیرد تحت تاثیر ژنتیک پدر و مادر است و هر انسان بدون اختیار خود از بخشی از منش پدر و مادرش پیروی می‌کند، این پیروی علاوه بر ژن، در اختیار نوع دیگری از قوانین فیزیک است که بر مغز تاثیر می‌گذارد و همان تاثیرگذاری ستارگان و جملگیِ کائنات است.

این می‌تواند به‌طور کلی تمام خلق و خوی یک انسان را معلوم کند و آن یک نفر درتمام مراحل رفتاری‌اش قابل پیش‌بینی باشد. مگر اینکه براثر تمرین و ممارست شخصیت خود را تغییر دهد. او اگر این کار را نکند یعنی اگر انسان تلاشی برای تغییر دادن خود نکند، برطبق اصول و الگوریتم شخصیتی که ستارگان و کل کهکشان و به‌طور کلی همه جهان در ابتدای تولد به او وارد کرده‌اند عمل کرده و جمجمه او دقیقا همان خلق و خوی خدادادی را معلوم می‌کند. جالب اینکه به هرمقدار که شخصیت تغییر کند. جمجمه نیز تغییر شکل می‌دهد و اندازه و حالت آن دقیقا وابسته به رفتار است. و رفتار جمجمه را تغییر می‌دهد.

پرسش: آیا جمجمه کسی که خیلی زود از کوره در می‌رود و به طور کلی انسان پرخاشگری است و از پیشانی و گونه‌ها و چشم فرد، همیشه عصبانی بودن آن فرد معلوم است. آیا جمجمه او نیز برطبق مراحل عصبانیت شخص، اگر زیاد اتفاق بیفتد، تغییر می‌کند؟

جواب این است: تمام عضلات بدن و جملگی ساختار مادی بشر به هم وابسته است.

صورت تحت تاثیر اخلاق است و اخلاق تحت تاثیر منشی است که بر طبق قوانین فیزیک، پیش از فراگیری ممارست جهت بهبود مَنِش، در انسان از لحظه تولد وجود دارد.

چرا می‌گوییم لحظه تولد؟

بر طبق فلسفه مدرن، یعنی فلسفه‌ای که از جهانِ هولوتراپی سخن می‌گوید. یک انسان پیش از تولد و تجربه جهان مادی. چهار جهان دیگر و به عبارتی چهار ماتریس را تجربه خواهد کرد. و پس از تجربه ‌این چهار ماتریس، انسان پا به جهان مادی و واقعی کنونی‌مان می‌گذارد که اکسیژن را تنفس می‌کند.

سپس فکر، سیرِ تکاملی‌اش را پیش می‌گیرد و پرورش می‌یابد. در سپری شدنِ فکر در یک رفتار، مراحلی حتما طی می‌شود. مثلا ابتدا فکر ایجاد می‌شود، سپس احساس در می‌گیرد و بعد از آن دستور‌العملی به تمام نقاط بدن (ازچشم گرفته یا گوش و تا لب و تا دست و پا) فرستاده می‌شود که نوع رویکرد شخص در واکنش به رفتار محیط یا رفتار شخص دیگری را شکل می‌دهد. این رویکرد هرچقدر مرور یابد، اسکلت را تحت تاثیر قرار می‌دهد و آشکارترین نقطه اسکلت بشر یعنی آن جایی که از چشم هیچکس پنهان نیست صورت و جمجمه است.

از سمتی از روزی که بشر تصمیم گرفت به هرمسئله‌ای فکر کند و آن را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. درمورد شخصیت انسان نیز فکر کرد و برایش الگوریتم نوشت که در بین این افراد «بودا» و «کُنفوسیوس» و «لائوتسِه» پرچمدارند. برخی به این نوع الگوریتم «فیزیکِ کوانتومِ روح» می‌گویند. نیز ایرانیایی مانند «ابوریحان بیرونی» خود را شدیدا درگیر جادوی «زیج» کرده و فراوان درباره طالع‌بینی می‌اندیشیده‌اند.

طالع‌بینی درمیان عام از نظر مفهوم منفور است. اما از نظر این شخص حقیر، این نفرت همانند نفرت به «مورفین» یا «فراماسون» است که به دلایلی بسیار شرم‌آور جلوه داده شده‌اند. از سمتی هیچکس اصولا آنقدر که حرف می‌زند مطالعه نمی‌کند، بنابراین بسیاری از اظهار نظرات پوچ است.

من در سیر مطالعاتی خویش با برابری‌های اعجاز انگیزی مواجه شده‌ام و توانایی پراکندن سُروری که شبیه محاصره شدن بین دو تمساح بی‌آزار است را ندارم.

اینکه توجهتان را به یک حقیقت محض جلب کنم و اینکه آیا توجه شما جلب شود یا نه برایم بسیار مهم است. اما اینکه توجهتان براساس تعصب باشد اهمیتی نخواهد داشت. پس اگر تحت تسخیر نیروی وحشت‌انگیز تعصب هستید مایل نیستم این یادداشت را بخوانید.

الگوریتمی که بعد از مَنِش در ژنِ پدر و مادر و قبل از مُمارست برای بهبود منش، شخصیت انسان را مسخ می‌کند در لحظه تولد شکل می‌گیرد و بر دو اساس است:

الف- به این وابسته است که به هنگام تولد نوزادی، موقعیت زمین نسبت به خورشید چگونه باشد.

ب- به این وابسته است که به هنگام تولد موقعیت قمر زمین نسبت به زمین چگونه باشد.

نکته حائز اهمیت: نوزادی که از رحم خارج می‌شود کاملا مهم است که چه ساعت از شبانه روز به دنیا بیاید.

ادامه دارد…


6 نظر

 1. س راضی گفت:

  0

  0

  با سلام
  از نوشته شما لذت بردم
  در بعضی مقالات بیان میشود همه چیز در زندگی آدمها اثر دارد و ممکن است سرنوشت به گونه ای دیگر رقم بخورد از جذر و مد و زمانه و مکان تولد بگیر تا ستارگان و خورشید و بال زدن پروانه ای در آمریکای جنوبی .. سوال اینست که
  چه باید کرد .ایا باید زمان و مکان تولد فرزندانمان را بر اساس محاسبات و زیج و اسطرلاب بنا کنیم . ما که زاییده نه به اختیار خود هستیم و جمجمه امان نیز احتمالا به علل فوق تشکل یافته چه راهی داریم ..جواب شما به این سوال چه خواهد بود

  • محسن پور گفت:

   0

   0

   برای سوال شما جوابی دارم که شاید به دردتان بخورد . می گویند چینی ها آنقدر به طالع بینی شرقی اعتقاد دارند که در سال اسب آتش همه از فرزند داشتن پرهیز میکنند . و البته برای ازدواج جوان هایشان هم این موارد را در میان خواستگاران خوب بررسی می‌کنند. به شما پیشنهاد می کنم دومین مقاله را که ادامه ی این مقاله است در آینده دنبال کنید و بخوانید و قسمت دوم مطلب جالب تری خواهم نوشت.

 2. رضا محبی گفت:

  0

  0

  بسیار جالب بود و لذت بردم. زمانی که راهنمایی بودیم به این نتیجه رسیده بودم که انسانها دوازه مدل شخصیتی اخلاقی دارن و حتی این ۱۲ مدل بر چهره ها هم تاثیر گذاشته و حتی چهره انسانها هم ۱۲دسته بیشتر نیست و فکر میکردم و به نتیجه رسیده بودم که اون کائناتی که فرمودید روی، زمین و در بین خودمون هستند ولی به اون حد از علم در گذشته دور رسیدن که تونستن بصورت کاملا نامرئی زندگی کنن.

 3. ه گفت:

  0

  0

  گردش خون

 4. منجم گفت:

  0

  0

  ممکنه ۱ درصد ، تولد متاثر از گرانش باشه، ولی مسخ شخصیت به هیچ وجه

 5. حمیدرضامقیم کرمان گفت:

  0

  0

  سلام قولا من رب رحیم
  از اینکه چنین مطالب با ارزشی که بند بند آن دارای اطلاعات علمی جالبی می باشد را بصورت رایگان در اختیار ما قرار می دهید سپاسگذاریم ؛ منتظر ادامه آن هستیم .
  همیشه موید باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان