میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 604 بازدید

کارمند کرمانشاهیِ زندان لارستان از کمک مردم و مسئولان شهرستان قدردانی کرد

مردی که در لار بود اما پدرش را در «سرپل دهاب» از دست داد

کارمند کرمانشاهیِ اداره زندان لارستان از کمک مردم و مسئولان شهرستان قدردانی کرد

آفتاب لارستان: یکی از کارمندان اداره زندان لارستان، فردی غیر لاری به نام «فرزاد نظری» است که ۵ سال است در این پست فعالیت می‌کند.

او اهل و متولد شهرستان سرپل ذهاب است، همان شهری که حدود یک ماه پیش به شدت لرزید و تعداد زیادی از مردم این شهر تسلیم قهر طبیعت شدند. این زمین‌لرزه شدید، پدر آقای نظری (به نام عبدالرضا) را به کام مرگ کشاند و ۱۶ نفر از بستگان نزدیک او صدمه دیدند. او که اکنون داغدار  است، در تماسی با ما از ابراز همدردی و کمک همه مردم قدرشناس ایران به‌ویژه لارستانی‌ها تقدیر و تشکر کرد.

فرزاد نظری همچنین از مسئولان و بزرگان لارستان، دفتر امام جمعه، فرمانداری ویژه، دانشگاه علوم پزشکی، نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت، هلال احمر و مجمع خیرین سلامت سپاسگزاری کرد و اظهار داشت: در این حادثه تلخ که برای بنده و بسیاری از اهالی استان کرمانشاه فراموش‌نشدنی خواهد بود، بسیاری از نهادها و ادارات به‌ویژه همکارانم در اداره زندان لارستان از جمله رییس و معاون زندان همدردی و همیاری داشتند که لازم است از آنان تشکر کنم.

این کارمند اهل سر پل ذهاب، ضمن تجلیل از همت، خدمت‌رسانی و همدردی مردم لارستان از همه اقشار و مذاهب، از کمک‌های نقدی و غیر نقدی برخی پزشکان از جمله آقایان اسماعیلی ، وحید وجدانی، قیصر جمالی، عبدالرحمن ابراهیمی، سیاوش معتمدی و صلاح صادقی قدردانی کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان