میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 دسامبر 2019 ساعت 3:57 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 285 بازدید

کامکار: کشاورزان منطقه، محروم واقع شده اند/ شورای شهر «جویم» به من نیازی ندارد، من باید به «بهارستان» بروم

کامکار: کشاورزان منطقه، محروم واقع شده اند/ شورای شهر «جویم» به من نیازی ندارد، من باید به «بهارستان» بروم

«فاضل کامکار» سی و ششمین نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از روز نخست و ششمین داوطلب روز پایانی ثبت نام بود که در سالن شهید مسعود امامی فرمانداری ویژه لارستان حضور یافت و ثبت نام کرد.

وی که دومین داوطلب از شهر جویم بود، پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد:

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ضمن معرفی خود اظهار کرد: متولد یکم مهرماه سال ۱۳۶۲ در «منصور آباد» از توابع بخش جویم لارستان هستم. فوق دیپلم گیاهان دارویی، لیسانس باغبانی و فوق لیسانس مدیریت کشاورزی دارم. به مدت هشت سال مدیریت تعاونی تولید شرفویه و دوسال مدیرعاملی اتحادیه تعاونی تولید لارستان را برعهده داشتم. سه سال است که به عنوان کارشناس جهاد کشاورزی بنارویه و کارشناس گلخانه ای مدیریت جهاد کشاورزی لارستان مشغول به کار هستم.

آمده ام که دینم را به حوزه انتخابیه و بخش جویم که محروم واقع شده است، ادا کنم

کامکار در مورد هدف از نام نویسی در انتخابات گفت: با توجه به سابقه ی مدیریتی، انرژی، توان، خود جوشی و نیروی بیش فعالی که در خودم داشتم، احساس کردم که می توانم فراتر از یک کارمند باشم. البته کارم را دوست دارم و بسیار افتخار می کنم که کارشناس کشاورزی باشم و به کشاورزان خدمت کنم. فکر می کنم که حوزه ی انتخابیه ما به یک نیروی جوان نیاز دارد. از روز اول نیز قصد نداشتم ثبت نام کنم اما وقتی دیدم داوطلبانی می آیند که درست است تجربیات زیادی دارند اما احساس می کنم سن و سال شان به گونه ای است که باید جا را به جوان ها بدهند و جوان ها به میدان بیایند. در واقع، آمده ام که دینم را به حوزه ی انتخابیه و بخش جویم که محروم واقع شده است، ادا کنم.

کشاورزان منطقه، محروم واقع شده اند

وی در مورد برنامه هایش برای نمایندگی مجلس تصریح کرد: در سال ۸۹، بیمه ی محصولات کشاورزی، غرامت خشکسالی کشاورزان لارستان و خطه ی جنوب را پرداخت نمی کرد. من به همراه آقای قائدی عضو هیئت مدیره ی آن موقع به تهران رفتیم و با کمک دوستانی که در وزارت خانه و مجلس داشتیم پیگیر مطالبات بیمه شدیم و خوشبختانه موفق شدیم چندین میلیارد غرامت بیمه به کشاورزان برگردانیم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: درست است که نماینده مان زحمت های بسیاری کشیده است، اما وقتی شهرستان های همجوار را می بینم که نماینده های پرقدرتی در مجلس دارند احساس می کنم من هم می توانم به رئیس کمیسیون کشاورزی بودن فکر کنم. منطقه ی لارستان و به ویژه بخش جویم و بنارویه حرف اول را در کشاورزی می زنند. اما کشاورزان محروم واقع شده اند و این باعث شده است که آن ها نه تنها به کشورهای حوزه ی خلیج فارس بروند بلکه در محیط و روستای خودشان نیز گوشه گیر شده اند.

مستقل هستم

فاضل کامکار در مورد جناح سیاسی اش گفت: جناح سیاسی ندارم و مستقل هستم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا فعالیت سیاسی و اجتماعی نیز داشته است اظهار کرد: از قاعده ی سیاسی دور نبوده ام اما از اینکه بخواهم سردمدار حزبی باشم و کاری انجام دهم چنین چیزی نیست.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا ابتدا از انتخابات شورای اسلامی شهر و… برای جذب آرای مردم شروع نکرده است گفت: شورای اسلامی شهر جویم به قدری فعال است که به من نیازی ندارد؛ احساس می کنم با توجه به نیروی جوانی و جسارتی که در خودم می بینم باید فراتر از منطقه پا بگذارم و در تهران و بهارستان برای آن ها خدمت کنم.

کامکار در مورد مشورت با بزرگان شهر جویم برای ثبت نام در انتخابات اظهار کرد: قطعا همین جور بوده است. سعی کرده ام از افرادی که سیاسی هستند و در این زمینه فعالیت دارند به ویژه رئیس شورای اسلامی شهر جویم و بزرگان شهر مشورت بگیرم.

وی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در پاسخ به سوالی در مورد مشکلات کشاورزی در منطقه ی جنوب تصریح کرد: با توجه به تخصص و تجربه ی ۱۵ ساله ای که در این زمینه دارم، به صورت موشکافانه تمام مشکلات کشاورزان را می دانم و اینکه چرا نتوانسته ایم این مشکلات را حل کنیم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اضافه کرد: چرا من که مدیرعامل یک تعاونی بودم باید به همراه شخصی که جزو هیئت مدیره است به دنبال مطالبات و غرامت کشاورزان برویم؛ چرا مسئولان، بانک ها و صندوق بیمه نتوانستند این کار را انجام دهند؛ قطعا مشکل از جاهای دیگر است.

کامکار خاطرنشان کرد: در تبصره ۳۳، بند خ که شامل بخشودگی وام کشاورزان می شود، پایین ترین اعتبار به لارستان تعلق گرفته است، چرا نماینده ی آباده باید بالاترین اعتبار را در این زمینه بگیرد مگر کشاورزی آباده از ما بالاتر است، قطعا سطح کشت و کشاورزی ما از آباده بالاتر است. دلیلش هم این است که نماینده ی پرقدرتی مثل آقای زارع در آنجا فعالیت می کند.

تعاونی های تولید باید معاف از مالیات شوند

وی در مورد گرفتن مالیات از تعاونی تولید تصریح کرد: مالیات به تعاونی های تولید تعلق می گیرد و باید پرداخت کنند اما تعاونی های روستایی معاف از مالیات هستند. یکی از برنامه هایم برای احقاق حق تعاونی های تولید، برداشتن مالیات های سنگینی است که بی دلیل از آن ها گرفته می شود.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی، در پایان، نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر نیز بیان کرد:

استان لارستان: بزرگ و باشکوه

جمشید جعفرپور: رقیب اصلی

محمود حجتی: پرتلاش و زحمتکش

عادل فردوسی پور: چون فوتبالی هستم و حرفه ای نیز فوتبال بازی می کنم، خیلی دوستش دارم. مجری توانمند و باانصافی است.

سایت «آفتاب لارستان»: سایت خوبی است


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  شورای شهر جویم به من نیازی ندارد!!!نه برادر شورای شهر جویم خوب به شما نیاز دارد هم آنها هم شما خوب میدانید که حتی در خود جویم هم رای ندارید اما شورای جویم به خصوص از بزرگان آنها!!!که نام بردید شما را ابزاری قرار داده اند برای رسیدن به مقاصد خودشان فرداست که با یکی یکی کاندیداهای مطرح برای کناره گیری شما معامله می کنند و آن بیچاره ها هم که نمی دانند شما حتی ۵۰۰رای هم ندارید

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  زنده باد جوان جویمی!!!پاینده باشی

 3. جویم گفت:

  0

  0

  موفق باشی آقای کامکار

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان