میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 دسامبر 2016 ساعت 6:49 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 528 بازدید

کتابخانه دانشگاه علمی کاربردی به جمع آثار خیر «هاشمی زاده» پیوست

کتابخانه دانشگاه علمی کاربردی به جمع آثار خیر «هاشمی زاده» پیوست

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان، نشست اساتید این مرکز همزمان با شب یلدا با حضور مهدی اسماعیلی رئیس و جمعی از کارکنان و اساتید در محل کتابخانه مرکز برگزار شد.

در ابتدا کتابخانه خیر نیکوکار عرصه نیک اندیشی خطه لارستان، زنده یاد حاج سید عبدالرحیم هاشمی زاده با حضور حاج سید هدایت اله هاشمی زاده فرزند آن مرحوم و منصور اسماعیلی مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

werr

در این نشست اسماعیلی رئیس دانشگاه حضور دکتر امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی را نوید بخش واقع بینی و پویایی در حوزه های علمی و اداری دانست سپس بر همکاری اساتید در تعریف دوره های کوتاه مدت تک پودمان با صدور مدرک از طرف دانشگاه،تعامل و نشست های اساتید با دانشجویان و دانش آموزان در راستای معرفی دستاوردهای دوره های مهارتی علمی– کاربردی و اشتغالزایی تاکید نمود و مشاوره فعال مدیرگروه ها در حوزه تحصیلی و شغلی را از ضروریات دانست. وی همچنین توجه به مسائل تربیتی و معاشرتی دانشجویان، اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر را خواستار شد.

گفتنی است در این نشست رضایی مدیر گروه حقوق، ابراهیمی مدیر گروه گرافیک، یزدانپناه مدیر گروه حسابداری، زینلی مدیر گروه تربیت مربی، نجاری مدیرگروه دروس عمومی و معارف و مسئول بسیج اساتید، مشکوری مدیر گروه صنعت به بیان بخشی از مسایل رشته ها و واکاوی نقاط مثبت و منفی در این حوزه پرداختند و راهکارهایی را ارائه نمودند.

در ادامه کارشناس آموزش مرکز حضور ریاست را همچون سنوات گذشته عامل پویایی معرفی کرد و ضمن یادآوری آیین نامه های جدید آموزشی، مشارکت فعال شورای مشورتی اساتید را در جهت ارائه راهکارهای سازنده و تعالی بخش در حوزه های علمی- پژوهشی را از ضروریات برشمرد.

گفتنی است اجرای عبدالرضا مفتوحی شاعر و طنز پرداز لارستان و مسابقه خاطره گویی اساتید از دانشگاه علمی – کاربردی لارستان نیز از دیگر برنامه های این نشست صمیمی بود.

rrr


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان