میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۹ ب.ظ سرویس:اندیشه, برگزیده ها بدون دیدگاه 1,284 بازدید

کتاب «آفاق معرفت در سپهر معنویت» به‌زودی منتشر می‌شود

گفت‌وگوهای حامد زارع با دکتر ابراهیمی دینانی به چاپ می‌رسد

کتاب «آفاق معرفت در سپهر معنویت» به‌زودی منتشر می‌شود

پس از گفت‌وگو با رضا داوری اردکانی، این بار گفت‌وگوی حامد زارع نویسنده و خبرنگار لارستانی مقیم تهران با دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی (از فیلسوفان و نویسندگان برجسته) به‌صورت کتاب عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، این کتاب که با عنوان «آفاق معرفت در سپهر معنویت» به بازار نشر کشور عرضه می‌شود، متشکل از مجموعه دوازده گفتگوی زارع با ابراهیمی دینانی و سه میزگرد با حضور او و دیگر اساتید اندیشه اسلامی است که در شش سال اخیر انجام شده است. از این میان پنج گفتگو و یک میزگرد برای نخستین بار است که منتشر می‌شود و هفت گفتگو و دو میزگرد دیگر پیش از این در مجله مهرنامه منتشر شده است.

حامد زارع در بخشی از مقدمه کتابش نوشته است: اگر چه دکتر ابراهیمی دینانی در مواجهه نخست کم حوصله به نظر می‌رسد، اما تا زمانی که با او در یک گفت‌وگوی نقادانه و پایا باشید، پرحوصله می‌پرسد و پرتوان پاسخ می‌دهد. باید معترف بود که اشتیاق و جدیت او در پیگیری امر گفت‌وگو بر جسارت و شجاعت راقم این سطور نیز تأثیرگذار بوده است. تبلور این تأثیر را می‌توان در جای جای همین کتاب ملاحظه و مشاهده کرد.

شایان ذکر است کتاب «گفتگوی حامد زارع با غلامحسین ابراهیمی دینانی: آفاق معرفت در سپهر معنویت» در اواخر تابستان سال جاری و به همت انتشارات «ققنوس» روانه بازار نشر کشور می‌شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان