میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 می 2021 ساعت 11:15 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 203 بازدید

کشتی‌گیر آزادکار لارستانی سهمیه حضور در جامِ تختی را کسب کرد

کشتی‌گیر آزادکار لارستانی سهمیه حضور در جامِ تختی را کسب کرد

نائب رئیس هیئت کشتی لارستان از حضور کشتی گیر لارستانی در رقابت های کشتی آزاد جام بین المللی تختی برای اولین بار در طول تاریخ ورزش کشتی این شهرستان خبر داد.

حکمت الله ملتفت در گفت وگو با روابط عمومی هیئت کشتی لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: محمدرضا عسکرپور از لارستان با موافقت فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران، سهمیه حضور در پیکارهای جام بین المللی تختی را کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه این دوره از رقابت ها به عنوان یکی از مراحل اصلی انتخاب ملی پوشان بزرگسال کشورمان برای پیکارهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ است، ابراز داشت: رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام بین المللی تختی با حضور قهرمانان جهان و آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

عضو پیشین تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان با بیان اینکه محمدرضا عسکرپور لارستانی در این مسابقات در وزن ۷۰ کیلو با رقبای سرسخت خود مبارزه می کند، افزود: این کشتی گیر لارستانی چندین عنوان رقابت های قهرمانی کشور را دارد و در اردوهای مختلف تیم ملی حضور داشته است.

نائب رئیس هیئت کشتی لارستان ادامه داد: هیئت کشتی لارستان از مدال آوران و افتخارآفرینان تحت پوشش خود به صورت ویژه حمایت می کند و پاداش در خود شان، به این قهرمانان و مربیان سازنده اهدا خواهد کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان