میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 146 بازدید

کشتی‌گیر لارستانی جواز حضور در پیکارهای بزرگسالان کشور را به‌دست آورد

با قهرمانی در مسابقات انتخابی استان فارس

کشتی‌گیر لارستانی جواز حضور در پیکارهای بزرگسالان کشور را به‌دست آورد

جوان لارستانی با کسب عنوان نخست در رقابت های انتخابی بزرگسالان استان فارس موفق شد جواز حضور در مسابقات قهرمانی کشور را بدست آورد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا، در این هفته پیکارهای کشتی آزاد انتخابی بزرگسالان استان فارس برگزار شد و محمدرضا عسکرپور کشتی گیر ملی پوش لارستانی در یک وزن بالاتر به میدان رفت و تمامی رقبای خود را با امتیاز عالی از پیش رو برداشت و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

وی در دور اول این رقابت ها موفق شد سعید رمضانیان از شهرستان آباده را با حساب ۱۰ بر صفر مغلوب کند و در دور بعد با قرعه استراحت روبرو شد.

این کشتی گیر شایسته لارستانی در دور سوم علیرضا صفایی را با حساب ۱۱ بر صفر شکست داد و در کشتی چهارم نیز پیمان بهی‌پور از شیراز «ب» را با نتیجه ۱۰ بر صفر در هم کوبید و به فینال راه یافت.

عسکرپور در دیدار نهایی موفق شد علیرضا روستایی از کشتی گیران باسابقه تیم شیراز «الف» را با امتیاز ۱۱ بر صفر از پیش رو بردارد و عنوان نخست وزن ۷۰ کیلوگرم را از آن خود کند.

داود عسکرپور مربی رسمی فدراسیون کشتی و قهرمان اسبق کشتی آزاد آسیا به عنوان مربی، این کشتی گیر لارستانی را در رقابت های کشتی آزاد انتخابی استان فارس همراهی کرد.

پیکارهای کشتی آزاد انتخابی بزرگسالان استان فارس به منظور اعزام نفرات برتر به مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۱۰۸ کشتی گیر از ۱۷ تیم شهرستان های استان فارس در خانه کشتی امید نوروزی شیراز برگزار شد.

گفتنی است محمدرضا عسکرپور عضو تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان است که چندین عنوان مختلف کشوری و حضور در مسابقات بین المللی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

وی همچنین تنها لارستانی تیم استان فارس است که به پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور اعزام می شود


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان