میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 مارس 2017 ساعت 12:43 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 819 بازدید

کشتی‌گیر لارستانی صاحب تنها مدال تیم فارس در مرحله دوم انتخابی تیم ملی/ تقدیر رییس هیأت کشتی فارس از هیأت لارستان

کشتی‌گیر لارستانی صاحب تنها مدال تیم فارس در پیکارهای مرحله دوم انتخابی تیم ملی/ تقدیر رییس هیأت کشتی فارس از هیأت لارستان

رییس هیات کشتی استان فارس با اشاره به اینکه کشتی گیر آزادکار لارستانی موفق به کسب تک مدال تیم کشتی نوجوانان استان فارس در رقابت های عمومی کشور شده است، اظهار داشت: محمدرضا عسکرپور؛ کشتی گیر لارستانی عنوان نایب قهرمانی رقابت های عمومی کشور که مرحله دوم انتخابی تیم ملی به شمار می آید را از آن خود کرد و جواز حضور در مرحله نهایی پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان را بدست آورد.

زین العابدین عرب در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری وزارت ورزش و جوانان (برنا) با بیان اینکه ۳۳ نفر در وزن این نوجوان لارستانی حضور داشتند، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات محمدرضا عسکرپور کشتی گیر وزن ۶۳ کیلوگرم استان فارس از لارستان در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد. وی در کشتی دوم خود مهدی صادقی از استان مرکزی را با ضربه فنی شکست داد؛ عسکرپور در مبازره سوم، نفر اول کشتی مازندران یعنی پوریا ملا را با حساب پنج بر صفر در هم کوبید تا یکی از پنج مازندرانی حاضر در وزن عسکرپور از دور این رقابت ها حذف شود.

1

وی همچنین افزود: محمدرضا عسکرپور در دور چهارم در یک کشتی سخت و نفس گیر محمدصادق سلطانی نژاد از کرمان را با حساب ۹ بر شش از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد؛ در کشتی پنجم نیز در برابر سهراب ادهم خلیلی از لرستان که سابقه حضور در تیم ملی را داشت با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.

رییس هیات کشتی استان فارس ادامه داد: این نوجوان لارستانی در دیدار فینال و مبارزه ششم خود در مقابل محمد کریمی دیگر کشتی گیر مازندرانی که تمامی حریفان خود را با امتیاز عالی شکست داده بود قرار گرفت که پس از ۴ دقیقه مبارزه سخت و طاقت فرسا با ناداوری های فراوان سه بر یک شکست خورد و مدال نقره این دوره از پیکارها را بر گردن آویخت.

زین العابدین عرب با بیان اینکه اعضای کمیته فنی رقابت های کشتی عمومی کشور از عملکرد این نوجوان لارستانی ابراز رضایت کرده اند، گفت: غلامرضا محمدی سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان اسامی افرادی از جمله محمدرضا عسکرپور را که در رقابت های عمومی کشور عملکرد قابل قبولی داشتند به منظور حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان که هم اکنون در قزوین در حال برگزاری است به فدراسیون کشتی اعلام کرد اما فدراسیون کشتی به دلیل ظرفیت محدود از حضور نفرات برتر مسابقات عمومی کشور ممانعت کرد و تنها نفرات اول تا سوم گروه “الف” و نفرات اول گروه “ب”و “ج” کشور جهت حضور در این اردو دعوت شدند.

وی با اشاره به اینکه این نوجوان لارستانی طبق اعلام مربیان تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در اردوهای آتی تیم ملی حضور خواهد شد، خاطرنشان کرد: محمدرضا عسکرپور چندین مدال از رقابت های قهرمانی کشور و حضور در اردوهای تیم ملی نونهالان و نوجوانان ایران را در کارنامه افتخارات خود دارد.

رییس هیات کشتی استان فارس ضمن ابراز امیدواری به اینکه محمدرضا عسکرپور با کسب عنوان نخست در مرحله نهایی پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان موفق به پوشیدن پیراهن تیم ملی شود و در میادین بزرگ جهانی و آسیایی افتخارآفرینی کند، یادآور شد: آرش نگهداری، فرزاد شمس اولیایی، غلامحسین حاصلی، میعاد شعله، علیرضا مسعودی، محمدرضا عسکرپور، مهرزاد حق جو، امیررضا حاجی زمانی، محمد امیدی، علی سجادیان، دانیال مسعودی و پویان جاودانی کشتی گیران اعزامی استان فارس به رقابت های عمومی نوجوانان کشور بودند که علی اکبر عسکرپور، مجتبی سیارپور، هاشم صباغی، مجتبی قوی پنجه، هادی رضایی و حمید جوکار به عنوان مربی هدایت این تیم را بر عهده داشتند و محمدهاشم معدلی سرپرست کشتی گیران فارس بود. همچنین عبدالرضا رستگار، قهرمان چندین دوره پیشکسوتان جهان نیز مسئول کمیته فنی تیم کشتی آزاد نوجوانان استان فارس است.

زین العابدین عرب با اشاره به اینکه هیات کشتی لارستان یکی از هیات های برتر استان فارس است، تأکید کرد: کشتی لارستان یکی از قطب های کشتی آزاد استان فارس است که جا دارد از زحمات علی اکبر عسکرپور رییس هیات کشتی این شهرستان که تا به حال کشتی گیرانی در سطح ایران و آسیا را به جامعه کشتی استان فارس و کشور معرفی کرده است تشکر و قدردانی نمایم.

وی افزود: مسابقات کشتی آزاد عمومی کشور و مرحله دوم انتخابی تیم ملی با حضور بیش از ۳۵۰ کشتی گیر از سراسر استان های کشور با شناخت نفرات برتر در خانه کشتی شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی تهران به پایان رسید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان