میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 350 بازدید

کلاس اولی های لارستان در «جشن شکوفه ها» شرکت کردند

کلاس اولی های لارستان در «جشن شکوفه ها» شرکت کردند

صبح امروز همزمان با سراسر کشور جشن آغاز شکوفایی غنچه های شاداب زندگی در بوستان علم و دانش در سال تحصیلی ۹۶_۹۷ در تمامی مدارس ابتدایی شهر و روستای لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، مراسم نمادین جشن شکوفه ها  با حضور محمد فیاض پور معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش و معاون آموزش ابتدایی و کارشناسان، مهندس علیپور معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان، معاون پلیس راه جنوب، مسئول و اعضای تشکیلات سازمان دانش آموزی و اولیای دانش آموزان، با اجرای چند برنامه در «دبستان آزادگان» برگزار شد و دانش آموزان پایه اول این مدرسه پس از دریافت هدایایی از دست مسوولان با نواخته شدن زنگ شکوفه ها و با گذشتن از زیر قرآن وارد کلاس شدند.

در این مراسم فیاض پور رئیس آموزش و پرورش، علیپور معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان و حمیدی معاون آموزش ابتدایی در سخنانی کوتاه با گرامی داشت ایام عزاداری شهادت حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و شهدای کربلا و جنگ تحمیلی، آغاز علم آموزی را به دانش آموزان تبریک گفته و سال تحصیلی جدید را سالی سرشار از موفقیت و شادابي برای این سنگربانان عرصه علم و دانش آرزو نمودند.

گفتنی است امسال بیش از ۲۲۰۰ دانش آموز پایه اولی در ۱۱۰ دبستان تحت پوشش این مدیریت در لار، بخش مرکزی، بخش صحرای باغ و بخش بنارویه مشغول به تحصیل خواهند شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان