میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 ژوئن 2014 ساعت 1:58 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 771 بازدید

کلنگ احداث مدرسه ابتدایی گاوبست به زمین زده شد

کلنگ احداث مدرسه ابتدایی گاوبست به زمین زده شد

روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: با حضور محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ، بیژنی رئیس آموزش و پرورش لارستان، سید احمد قتالی امام جمعه عمادده و تنی چند از مسئولین لارستان، شورای اسلامی بخش و روستا و نیز معتمدین محلی کلنگ احداث مدرسه ابتدایی در شهرک جدید گاوبست صحرای باغ به زمین زده شد.

این مدرسه که با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال کلنگ آن به زمین زده شده است توسط بانی خیر اهل و ساکن شهر لار و زیر نظر سازمان نوسازی مدارس احداث می گردد. این مدرسه در مساحتی بالغ بر ۲۷۲۵ متر و زیر بنای ۵۰۰ متر دارای ۶ کلاس و خانه معلم و نمازخانه می باشد.

بخشدار صحرای باغ در سخنانی کوتاه ضمن خیر مقدم به حاضرین از تلاش کلیه دست اندرکاران این عمل خداپسندانه خصوصا بانی خیر تشکر نموده و اظهار داشت: بنده از ۳ ماه قبل که از این منطقه بازدید و مشاهده نمودم این نونهالان در کانکس درس می خوانند و  با چه سختی این دانش آموزان خردسال هر روز  مسیری ۲ ساعته را در طول سال برای حاضر شدن در سرکلاس درس طی می کنند و از بالای کوه به پایین می آیند بسیار متاثر شدم و تمام تلاش خود را نمودم تا هرچه زودتر در این منطقه مدرسه ای احداث شود و با همکاری معون مديركل و رئیس آموزش و پرورش و آقای نجیب زاده معاونت محترم استاندار و فرماندار لارستان و پیگیریهای مستمر دهیار پرتلاش گاوبست و همت والای بانی خیر این مهم به ثمر رسید.

همچنین بیژنی رئیس آموزش و پرورش لارستان در سخنانی ضمن تشکر از دست اندرکاران  به تشریح تامین اعتبار احداث ساختمان پرداخته و اظهار داشت: برآورد اولیه در حدود ۷ میلیارد ریال بوده که ۴ میلیارد ریال اولیه آن توسط بانی خیر تامین گردیده که مابقی آن نیز خیرین دیگر متقبل شده اند و  طبق قولی که داده شده ظرف مدت ۹ ماه این مدرسه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان