میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱۹ ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده, شهر و شهروند 4 دیدگاه 1,222 بازدید

کلنگ زنی های دیرهنگام شورای شهر لار و شایبه تبلیغات انتخاباتی

کلنگ زنی های دیرهنگام شورای شهر لار و شایبه تبلیغات انتخاباتی

آفتاب لارستان: متن پیش رو بدون امضا برای این سایت ارسال شده که در آن با انتقاد از برخی کلنگ زنی های دیرهنگام شورای شهر لار بر ایجاد شائبه تبلیغاتی بودن آن برای اعضای فعلی شورای شهر که همگی برای انتخابات دور بعد نیز نامزد شده اند تاکید دارد. این نامه را با کمی تصحیح و ویرایش در ادامه می خوانید:

***

چند روز قبل در خبرها خواندیم که عملیات ساخت ترمینال شهید نجفعلی مفید لار با حضور رئیس شورا و شهردار لار آغاز شده است. در این مورد و احتمالا کلنگ زنی یا آغاز ساخت دیگر پروژه ها به فاصله حدود یک ماه قبل از انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر دو مورد قابل ذکر است:

اول اینکه تمام مراحل فنی و غیرفنی این پروژه بطور اصولی طی شده و شورای شهر تصمیم گرفته آغاز ساخت این پروژه را که سالهای زیادی است وعده داده شده، تا یک ماه قبل از انتخابات به تاخیر بیندازد.

دوم اینکه هنوز تمامی مراحل ساخت آن و تامین بودجه لازم و… طی نشده و شورای محترم با عجله تصمیم گرفته هرطور شده این پروژه را در آغاز سال ۹۶ کلید بزند!

همانطور که می بینید در هر دو شکل ممکن این اقدام دیرهنگام شورا و شهرداری به تبلیغات انتخاباتی تمام یا برخی اعضای شورای شهر تفسیر می شود و این ذهنیت را ایجاد می کند که با برگزاری انتخابات و گرفتن رای از مردم این پروژه نیز همچون بقیه به فراموشی سپرده شود!


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  شایبه چیه؟!!! حتما و قطعا انتخاباتی و تبلیغاتیه این اقدامات

 2. شهروند گفت:

  0

  0

  متاسفانه بعد از گذشت ۴ سال از زمام داری شورا و شهردای میبینم که هنوز ورودی شهر زشت و آبرو بر است..هنوز پارک شهر خاکی و ریگی است..هنوز شهر فاقد ترمینال است…و پارک جنگلی که نسبت به ۴ سال قبل خرابتر و در شب تاریکتر شده است..توان این شورا و شهردار در همین است که شهر راکد و خراب بماند..

  • علی گفت:

   0

   0

   احسنت اگه نافهمی پارک چطوره تشریف بیاری تهران چند تا پارک ت نشو ادیم بفمی پارک چی . چرا باید شهر اما همش پسرفت بکن.

 3. عباس جدیدی گفت:

  0

  0

  یکی از ویژگی های مداحان صدای بلند است و از آنجایی که شورای شهر ما بیشتر به مجمع مداحان شبیه است اخیراً به اصل خویش بازگشته و با اینگونه کارهای تبلیغاتی بر صدای بلند خود تاکید دارند….

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان