میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 دسامبر 2016 ساعت 5:20 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,140 بازدید

کلنگ ساخت پانسیون پزشکان در درمانگاه عمادده به زمین خورد

کلنگ ساخت پانسیون پزشکان در درمانگاه عمادده به زمین خورد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، کلنگ احداث  ساختمان پانسیون پزشکان در شهر عمادده لارستان لارستان به زمین زد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی باحضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، احمد دلاور بخشدار صحرای باغ، سید احمد قتالی امام جمعه عمادده، دکتر عباس نصری معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان، جمعی از مسؤولان شهرستان و بخش، کلنگ احداث ساختمان پانسیون پزشکان واقع در مرکز درمانگاه حاج عبدالرزاق انصاری در شهر عمادده لارستان به زمین زدند.

فرماندار ویژه لارستان در آیین آغاز ساخت این مجموعه ضمن تبریک هفته وحدت و تقدیر و تشکر از خیرین بخش صحرای باغ در سخنانی اظهار داشت: امیدواریم این سنت حسنه و این اقدامات خوب خیرین در منطقه لارستان بزرگ بخصوص در بخش صحرای باغ پابرجا بماند و همیشه خیرین عزیز در صحت و سلامت کامل به سر ببرند.

new-imagrre

جلیل حسنی ادامه داد: خیرین این منطقه براساس آن اهداف خیر خواهانه، حس نوع دوستی و تعلق خاطری که به زادگاه و وطن خود دارند و بخاطر آن اعتقادات دینی و ملی که در وجودشان است، بخشی از سرمایه خود را در راه سلامت افراد جامعه و رفاه و آسایش مردم هزینه می کنند که جای بسی تقدیر  و تشکر را دارد.

گفتنی است این دو واحد پانسیون پزشکان، قرار است با زیربنایی به مساحت  ۲۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ  ‌بر ۲ میلیارد ریال توسط دانشکده علوم پزشکی لارستان با مشارکت خیرین این شهر ساخته شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان