میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 163 بازدید

کمبودهای بخش «صحرای باغ» باحضور معاون عمرانی استاندار بررسی شد

کمبودهای بخش «صحرای باغ» باحضور معاون عمرانی استاندار بررسی شد

مهمترین مسائل بخش صحرای باغ و مرکز آن شهر عمادده در دیدار با معاون عمرانی استانداری فارس و مدیرکل آب و فاضلاب شهری و گاز استان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری صحرای باغ، احمد دلاور بخشدار صحرای باغ به اتفاق سید احمد قتالی امام جمعه عمادده، علی اسکندری شهردار و احمد پژهان رئیس شورای اسلامی عمادده به همراه تعدادی از معتمدین آن شهر به منظور تشریح مسائل و مشکلات بخش صحرای باغ در مسائل آب، گاز و طرح هادی شهر عمادده با دکتر رحیمی معاونت عمرانی استانداری فارس و همچنین مدیران کل و معاونین شرکت گاز و آب و فاضلاب شهری استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مباحث زیر ساختی بویژه در حوزه های گازرسانی و تامین آب شرب و بهداشتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. تصویب طرح تفضیلی و جامع شهر عمادده نیز با حضور مهندس جمشیدی مدیرکل و ترقی استانداری مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. از دیگر مشکلات مورد پی گیری مساله تامین آب برای مجتمع رفاهی آفتاب عمادده بود که با برگزاری جلسه ای با مهندس ملکوتی معاونت بهره برداری آبفا استان مورد بررسی و با قید فوریت به مرحله اجراء و انجام اقدامات مربوطه رسید.

اقدام جهت برداشت صورت وضعیت لوله گذاری داخلی روستاهای تابع بخش و تایید نهایی آن تا پرداخت هزینه مرمت و آسفالت کانال های گاز رسانی توسط اداره کل گاز استان نیز از دیگر پی گیریها بوده که در نشست و جلسه ای که با حضور مهندس حسینی مدیر عامل گاز استان و معاونین وی صورت گرفت تصویب شد.

گفتنی است پیگیری مسائل زیر ساختی در حوزه های مختلف عمرانی – فرهنگی – اقتصادی و غیره جهت تسریع در روند آنها که نیاز دانسته تا از استان پی گیری گردد با هماهنگی فرمانداری ویژه لارستان و سایر دستگاههای شهرستان در اولویتهای این بخش می باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان