میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 مارس 2015 ساعت 12:03 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,046 بازدید

کمیسیون «تنظیم بازار لارستان» تشكيل جلسه داد

کمیسیون «تنظیم بازار لارستان» تشكيل جلسه داد

کمیسیون هماهنگی تنظیم بازار شهرستان لارستان تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلسه کمیسیون هماهنگی تنظیم بازار شهرستان لارستان به ریاست  علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان و سایر اعضا در محل فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

bazar

در این جلسه ابتدا فرماندار لارستان هدف از برگزاری جلسه را رصد و بررسی وضعیت بازار عنوان نمود و اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن ایام عید و تامین مایحتاج ضروری مردم لازم است کلیه دستگاههای متولی با جدیت و اهتمام بیشتری نسبت به پیگیری امورات مرتبط اقدام نمایند.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به مقدار عرضه و تقاضا در تعیین قیمت اظهار داشت: بایستی در سطح بازار شرایط رقابتی وجود داشته باشدتا هم تولید کننده و هم مصرف کننده منتفع گردند.

در ادامه از اعضا حاضر در جلسه خواسته شد ضمن پیگیری در جذب اقلام سهمیه شهرستان (مرغ منجمد و میوه)،  بخصوص در این ایام با حساسیت بیشتری نسبت به  نظارت ها و بازرسی ها اقدام  و  گزارشی از وضعیت فراوانی اجناس در بازار، قیمت و… ارائه نمایند.

در ادامه جلسه پس از ارائه گزارش در مورد بازار توسط اعضا مقرر گردید اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان نسبت به معرفی عامل جهت پیگیری جذب سهمیه مرغ و میوه بیشتر برای سراسر  شهرستان به اداره تعاون روستایی اقدام و اداره تعاون روستایی هم پیگیری های لازم در این خصوص در اسرع وقت مبذول نماید.

همچنین مصوب شد که مدیریت جهاد کشاورزی و اداره صنعت معدن و تجارت تمهیدات لازم در خصوص تامین میوه روزهای  عید شهروندان اتخاذ نماید.

در ادامه مقرر گردید گشت های ویژه بازرسی و نظارت از بازار توسط اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فعال  و با متخلفین برخورد قانونی لازم صورت پذیرد.

در پایان مصوب گردید که گشت های ویژه ای  ازسوی مرکز بهداشت شهرستان تشکیل تا نسبت به نظارت دقیق بر موارد بهداشتی اغذیه فروشی ها، رستورانها و کبابی ها و… اقدام لازم صورت پذیرد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان