میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 می 2020 ساعت 8:20 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند یک دیدگاه 251 بازدید

کنترل دقیق مسافران و اتباع خارجی ضروری است

نامه رئیس شورای شهر لار به فرماندار:

کنترل دقیق مسافران و اتباع خارجی ضروری است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار باتوجه به افزایش روزانه آمار مبتلایان به کرونا، شورای شهر لار در نامه ای به معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با تاکید بر کنترل صحیح اتباع خارجی، خواستار نظارت بیشتر و تذکر به واحدهای خدمات رسان علی الخصوص شرکت های مسافربری شد.

متن این نامه به شرح زیر است

***

جناب آقای حسنی/ معاون محترم استاندار و فرماندار فرمانداری ویژه لارستان

 باسلام و احترام

در پی افزایش آمار رسمی مبتلایان به کرونا و بروز نگرانی از عدم کنترل صحیح اتباع خارجی و مسافران ورودی به شهر (از فرودگاه بین المللی و پایانه های مسافربری) و ادامه این روند که باعث بروز مشکلات متعدد و ورود به وضعیت قرمز برای شهر و شهرستان متصور می باشد، استدعا دارد به نحو مقتضی دستور پایش بیش از پیش واحدهای خدمات رسان و کنترل تردد و اماکن محل اقامت اتباع افغانی و ارائه تذکرات جدی بهداشتی به آنان صادر فرمائید.

 همچنین ضرورت رعایت موارد بهداشتی و فاصله فیزیکی در ترمینال های مسافربری به ویژه در جابجایی مسافران بین شهرستانی تاکسی‌های شهری و بین شهری و… به مسئولان ذیربط تذکر داده شود.

سیدعبدالمهدی میرپور/ رئيس شوراي اسلامي شهر لار


1 نظر

  1. مشاهده گر گفت:

    0

    0

    جالبه. شورای شهر درعوض این نامه‌ها می‌تونه تمهید پیشرویی برای دفع زباله‌های عفونی بکنه. همه میدونیم که اتباع خارجی بخش بزرگی از نیروی خدمات رسان شهرداری رو تشکیل میدن و باتوجه به قرنطینۀ خانگی تعداد زیادی بیمار و فرد مشکوک، مشخص نیست زباله‌های آلودۀ این عده چطور امها میشه. اتباع خارجی مشخصاً از این طریق در معرض ابتلا هستند، نه به دلیل رعایت نکردن بهداشت! که همه شاهدیم چطور بازارهای و مغازه‌های شهر مملو از آدم‌هاست که خریدهای غیرضروری انجام می‌دهند! این افراد سرزنش نمی‌شن اما انگشت اتهام باید سمت اتباع خارجه گرفته بشه تا بشه از نیروی کارشون ارزون تر بهره برد!!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان