میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 جولای 2019 ساعت 4:49 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 221 بازدید

کنکور سراسری در لارستان با حضور دوهزار داوطلب برگزار شد

کنکور سراسری در لارستان با حضور دوهزار داوطلب برگزار شد

همزمان با سراسر کشور کنکور سراسری سال ۹۸ در دو نوبت صبح و عصر روز های پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه در سه حوزه امتحانی در لار برگزار شد و بیش از دو هزار داوطلب لارستانی برای ورود به دانشگاه های دولتی در رشته های علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضی، هنر و زبان خارجه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، در جریان برگزاری آزمون، آقایان علیپور معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان، اسماعیلی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش، منیری نماینده معاون وزیر و رییس سازمان سنجش آموزش کشور و سردار بازرس حفاظت آزمون سراسری استان فارس از روند برگزاری این ماراتن بزرگ علمی بازدید نمودند.

در این بازدیدها نمایندگان سازمان سنجش آموزش کشور ضمن تقدیر از عوامل اجرایی و برگزار کنندگان، کنکور امسال در شهرستان لارستان را ازحیث نظم و حفظ آرامش مطلوب ارزیابی نمودند.

رییس آموزش و پرورش لارستان نیز از همکاری و همراهی خانم صدیق ریاست دانشکده پرستاری،آقای واحد پور ریاست دانشکده سما، مدیر شرکت توزیع نیروی برق لارستان، فرماندهی نیروی انتظامی و اورژانس لارستان به سبب حمایت های همه جانبه از برگزاری این رویداد بزرگ علمی تقدیر نمود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان