میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 352 بازدید

کودکانِ آموزشگاه «سما» به دیدار فرماندار رفتند

کودکانِ آموزشگاه «سما» به دیدار فرماندار رفتند

بمناسبت روز جهانی کودک، تعدادی از کودکان لاری با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت روز جهانی کودک جمعی از کودکان پیش دبستانی آموزشگاه سما لارستان با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار نمودند.

در این مراسم که مسعود راسخی و علی اصغر علی پور معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری و روسای آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهزیستی و تعدادی از کارشناسان فرمانداری نیز حضور داشتند؛ ابتدا خانم نکیسا یکی از مربیان این آموزشگاه درخصوص برنامه ها و کلاسهای این کودکان سخنانی را ایراد کرد.

سپس فرماندار ویژه لارستان نیز ضمن  تبریک روز جهانی کودک در سخنانی خطاب به کودکان گفت: از همین دوران کودکی درس بخوانید و تلاش و کوشش کنید تا در آینده برای شهر و دیار و کشور عزیز ایران افتخار آفرینی کنید، چرا که شماها روزی فرماندار، نماینده، پزشک، مهندس، معلم وغیره خواهید شد.

حسنی ادامه داد: شما عزیزان همیشه به بزرگترهای خود بخصوص پدر و مادر و مربیان و معلمان خود احترام بگذارید و به حرف آنها گوش فرا دهید.

فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش برای تمامی کودکان آرزوی صحت و سلامتی کرد.

سپس هریک از این کودکان خواسته های خود را با زبان شیرین کودکانه بیان کردند و تعدادی نیز به قرائت قرآن کریم و دعای سلامتی آقا امام زمان(عج) پرداختند.

همچنین در ادامه این دیدار صمیمانه یکی از کودکان، پشت میز فرماندار نشست و لحظاتی بصورت نمادین فرماندار لارستان شد و اهداف و برنامه های خود را که اگر روزی فرماندار این شهرستان شد را با زبان کودکانه بیان کرد.

در پایان معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز با اهدا هدایایی از کودکان  تجلیل کرد.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    عکس های بیشتری از این خبر منتشر کنید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان