میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 اکتبر 2019 ساعت 11:25 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 163 بازدید

کودکان لاری بر صندلی فرماندار نشستند

کودکان لاری بر صندلی فرماندار نشستند

بمناسبت روز جهانی کودک، تعدادی از کودکان لاری با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت روز جهانی کودک جمعی از کودکان پیش دبستانی آموزشگاه سما لارستان با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کردند.

در این مراسم که علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری و تعدادی از کارشناسان فرمانداری نیز حضور داشتند؛ ابتدا خانم نکیسا یکی از مربیان این آموزشگاه درخصوص برنامه ها و کلاسهای این کودکان سخنانی را ایراد کرد.

سپس فرماندار ویژه لارستان نیز ضمن  تبریک روز جهانی کودک در سخنانی خطاب به کودکان گفت: از همین دوران کودکی درس بخوانید و تلاش و کوشش کنید تا در آینده برای شهر و دیار و کشور عزیز ایران افتخار آفرینی کنید، چرا که شماها روزی فرماندار، پزشک، مهندس، معلم، پلیس وغیره خواهید شد.

حسنی خطاب به کودکان گفت: شما عزیزان از همین دوران کودکی نماز بخوانید و همیشه به بزرگترهای خود بخصوص پدر و مادر و مربیان و معلمان خود احترام بگذارید و به حرف آنها گوش فرا دهید و هیچ وقت به آنها دروغ نگویید.

وی در پایان سخنانش برای تمامی کودکان آرزوی صحت و سلامتی کرد.

سپس هریک از این کودکان خواسته های خود را با زبان شیرین کودکانه بیان کردند و تعدادی نیز به قرائت قرآن کریم و شعر خوانی پرداختند.

همچنین در ادامه این دیدار صمیمانه یکی از کودکان، پشت میز فرماندار نشست و لحظاتی بصورت نمادین فرماندار لارستان شد و اهداف و برنامه های خود را که اگر روزی فرماندار این شهرستان شد را با زبان کودکانه بیان کرد.

در پایان معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز با اهدا هدایایی از کودکان تجلیل کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان