میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 634 بازدید

کوهنوردیِ آخرین جمعه سال در هوایی دل‌انگیز + تصاویر

کوهنوردیِ آخرین جمعه سال در هوایی دل‌انگیز + تصاویر

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: در آخرین جمعه از سال ۹۶ و در صبحی لطیف و دل انگیز با هوایی خنک و پاک، به همراه نسیم و بوی گلهای بهاری اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه بعد از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، یکی از ارتفاعات این شهرستان را برای صعود در نظر گرفته و مبادرت به کوهپیمایی نمودند. صعود این هفته به ارتفاعات تنگ خور لارستان و درّه های زیبای آن بود که پوشیده از نی و گیاهان دارویی و درختان بادام کوهی و کُنار است که بر زیبایی آن می افزاید.

کوهنوردان گروه شهید چمران با این ورزش مفرح و استفاده از نعمت های الهی و طبیعت زیبا، سلامتی و شادابی و نشاط خود و جامعه را تضمین نموده و خدای سبحان را بخاطر این همه نعمت و برکت شکرگزاری کردند. گزارش این برنامه همچون هفته های پیش، از رادیو ورزش (موج FM)، برنامه صدای کوهستان پخش شد.

اعضای این گروه در صعود پایان سال خود همچنین اقدام به پاک سازی کوه و طبیعت از زباله کردند تا به نوعی ضمن تلاش برای حفظ محیط زیست، مردم و دوستداران طبیعت را نسبت به این کار مهم راهنمایی کنند.

یادآوری می شود که لارستان در روز چهارشنبه (۲۳ اسفندماه) میزبان ۹ نفر از کوهنوردان گروه «پارسه سبز» مرودشت بود که به منطقه سفر کرده و در ورودی شهر لار و در مسجد امام حسن عسکری(ع) مورد استقبال مسئول گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان (یعقوب موحدی) قرار گرفتند. آنها سپس برای اسکان و استراحت به روستای هرمود میرخوی عباسی هدایت شدند که در آن روستا نیز با همکاری آقای شیخ علی اژدری محل اسکان و راهنما برای کوهنوردان مرودشتی فراهم شد. این مهمانان ورزشکار در زمان حضور در لارستان صعود ۲ روزه ای به کوه شب که (در روزهای ۲۴و ۲۵ اسفند) داشتند که امید می رود بتوان روستای هرمود و دیگر روستاهای لارستان را به عنوان روستای گردشگری معرفی کنیم.

اسامی کوهنوردان مرودشتی عبارت بود از آقایان: شهرام زارع (سرپرست گروه)، محسن زارع، علیمراد زارع، بابک زارع، مهران زارع، علی مؤمنی، عباس کشتکار، علیرضا محمودنیا و عظیم همایون.

استقبال از کوهنوردان مرودشتی


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    خیلی خوبه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان