میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 700 بازدید

کوهپیمایی به‌یاد کوهنوردان جان‌باخته در «اشتران‌کوه» + تصاویر

کوهپیمایی به‌یاد کوهنوردان جان‌باخته در «اشتران‌کوه» + تصاویر

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: در آخرین جمعه از فصل پاییز و در هوای سرد و نیمه ابریِ انتهای آذرماه، اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه، برنامه کوهپیمایی داشتند. صعود این هفته به یاد جان‌باختگانِ کوهنورد مشهدی که در ارتفاعات اشتران‌کوه استان لرستان بر اثر ریزش بهمن به رحمت حق پیوستند، برگزار شد که مقصد آن ارتفاعات «تنگ خور» جنب چاه آب شهر خور بود.

همنوردان پس از رسیدن به منطقه مورد نظر، با نرمش سبک صبحگاهی بدن خود را گرم کرده و سپس دعای سلامتی امام زمان را قرائت کردند تا آماده صعود شوند. اعضای گروه شهید چمران پس از رسیدن به قله صبحانه را در فضایی صمیمی و هوایی پاک صرف کردند و ضمن بهره بردن از طبیعت الهی چند عکس یادگاری گرفتند. این گروه که در آن از سنین مختلف و گروه‌های اجتماعی گوناگون حضور داشتند، با سلامی به امام حسین (ع) و خواندن فاتحه برای کوهنوردانِ جان‌باخته‌ی مشهدی، برنامه بانشاط ورزشی خود را پایان دادند.

به لطف خداوند منطقه یاد شده دارای طبیعتی زیبا و پوشیده از گیاهان دارویی بود که امید است با تداوم بارندگی‌ها، خداوند سبحان بر زیبایی آن بیفزاید و همه مردم منطقه جنوب بتوانند از طبیعت بهره‌مند شوند. اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران از همه برادران و خواهران خواستند که با مراقبت و پاسداری و پاک نگه داشتن طبیعت شکر این نعمت الهی را بجا آورند.

لازم به یادآوری است اعضای این گروه فعال ورزشی جمعه هر هفته، از ساعت ۶:۱۵ صبح پس از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، حرکت خود را برای صعود دسته‌جمعی آغاز می‌کنند که گزارش این برنامه بین ساعت ۶ تا ۸ صبح جمعه از برنامه «صدای کوهستان» (رادیو ورزش- موج FM) پخش می‌شود. شرکت عموم برادران لارستانی در این برنامه آزاد است.


1 نظر

  1. جمشید گفت:

    0

    0

    درود همواره ثابت قدم و استوار باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان