میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 671 بازدید

کوهپیمایی پرطراوت پاییزی به مناسبت هفته «بسیج» + تصاویر

کوهپیمایی پرطراوت پاییزی به مناسبت هفته «بسیج» + تصاویر

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: در نخستین جمعه از آذرماه، همزمان با هفته مقدس «بسیج»، یک روز پس از بارش نخستین باران پاییزی و در هوای پاک همراه با وزش نسیم خنک پاییزی، اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه پس از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، در ساعت ۶:۱۵ صبح حرکت خود را برای صعود به ارتفاعات شهرک صنعتی لار آغاز کردند. کوهنوردان پس از رسیدن به منطقه مورد نظر، با اجرای نرمش سبک صبحگاهی و گرم کردن بدن و نیز قرائت دعای سلامتی امام زمان، خود را آماده صعود کردند. اعضای گروه شهید چمران در حین این صعود بانشاط، از طبیعت زیبا و هوای لطیفِ پس از باران رحمت الهی بهره‌مند شدند.

کوهنوردان پس از رسیدن به قله و صرف صبحانه در هوایی دلپذیر، با سلام بر سیدالشهدا (ع) حرکت این هفته خود را پایان داده و به سمت شهر بازگشتند.

لازم به یادآوری است گزارش این برنامه ورزشی هر صبح جمعه بین ساعت ۶ تا ۸ از رادیو ورزش (موج FM)، برنامه صدای کوهستان پخش می‌شود.

گروه ورزشی شهید دکتر مصطفی چمران هر پنج‌شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ برنامه دوچرخه‌سواری و هر صبح جمعه از ساعت ۶:۱۵ برنامه بانشاط کوهپیمایی برگزار می‌کند که شرکت عموم برادران در آنها آزاد است. محل تجمع این گروه نیز میدان قبله شهر لار است.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    عجب صفایی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان