میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۳ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 867 بازدید

کوهپیمایی گروه شهید چمران در شب نیمه ماه رمضان + تصاویر

کوهپیمایی گروه شهید چمران در شب نیمه ماه رمضان + تصاویر

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: به مناسبت میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (علیه السلام)، اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان در یک برنامه از پیش تعیین شده، در شب نیمه ماه مبارک رمضان، برنامه کوهپیمایی برگزار کرده و به ارتفاعات پارک جنگلی شهر لار صعود کردند. اعضای این گروه بانشاط، یک ساعت پیش از اذان مغرب پس از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، حرکت خود برای صعود را آغاز کردند و سپس با آرایش تیمی به قله مورد نظر صعود نمودند.

پس از رسیدن به قله در حالی که قرص ماه طلوع می‌کرد، یکی از اعضای گروه کوهنوردی شهید چمران صدای اذان را در دل کوه و طبیعت طنین انداز نمود. سپس نماز مغرب و عشا را اول وقت و در فضایی معنوی به‌جا آوردند و پس از دعا برای سلامتی و تعجیل فرج آقا امام زمان (عجل الله تعالی شریف)، سلامتی مقام معظم رهبری، پیروزی اسلام و مسلمین و ایران اسلامی، با غذاهای ساده و مختصر روزه خود را افطار کردند. برگزاری این برنامه ورزشی و تفریحی زیر نور درخشان مهتاب، صفای دیگری داشت.

به گفته مسئول این گروه کوهنوردی، قرار است برنامه کوهپیمایی همه ساله در شب نیمه ماه مبارک رمضان انجام شود.

یادآوری می‌شود که در ماه مبارک رمضان، اعضای این گروه سه شب در هفته (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) برنامه پیاده‌روی خانوادگی از میدان قبله شهر لار برگزار می‌کنند که حضور عموم مردم در آن آزاد است.


1 نظر

 1. کشفی گفت:

  0

  0

  معاشران گره از زلف یار باز کنید
  شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید
  حضور خلوت انس است و دوستان جمعند
  و ان یکاد بخوانید و در فراز کنید
  عرض تشکر فراوان از جناب آقای موحدی که شبی به یاد ماندنی رو برای ما رقم زدند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان