میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 430 بازدید

گازرسانی به بخش‌های بیرم و صحرای باغ کلنگ‌زنی شد

پس از سالها انتظار و با حضور مسئولان شهرستان و استان

گازرسانی به بخش‌های بیرم و صحرای باغ کلنگ‌زنی شد

آفتاب لارستان: بالاخره پس از چندین سال انتظار و درخواست‌های مکرر مردم، با حضور مسئولان شهرستان و استان، عملیات گازرسانی به شهر و روستاهای دو بخش بیرم و صحرای باغ لارستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس، دکتر محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، جمعی از مسئولین ادارات، حجت الاسلام زندوی امام جمعه بیرم، بامداد بخشدار، شهردار، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، معتمدین و اقشار مختلف مردم بخش، کلنگ آغاز عملیات گازرسانی به شهر بیرم و ۱۴ روستای این بخش به زمین زده شد.

گازرسانی به بخش بیرم شامل ۲۵ کیلومتر خط انتقال ۶ اینچ و ۷۳ کیلومتر شبکه گازرسانی پلی اتیلن و فلزی و یک دستگاه ۳۰ هزار متر مکعبی در ساعت CGS و یک دستگاه ۱۰ هزار متر مکعبی TBS می باشد.

گفتنی است برای اجرای این طرح بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان توسط شرکت گاز استان فارس هزینه می شود و به گفته پیمانکار این طرح ۱۴ ماهه به بهره برداری خواهد رسید؛ با اجرای این پروژه حدود ۴ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

همچنین با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان، مسئولان شهرستان، مردم و مسئولان بخش صحرای باغ، کلنگ آغاز عملیات گازرسانی به عمادشهر و روستاهای دیده بان، کردشیر، گاوبست، آبکوهی، تل کشی، کارگاه، باغ، کشکویه، ده میان، خلور، دشتی، زروان، حسین آباد و هرمود به زمین زده شد.

این عملیات گازرسانی شامل ۳۱۷ کیلومتر شبکه گازرسانی پلی اتیلن و فلزی و یک ایستگاه CGS و ۹ دستگاه TBS می باشد.

برای اجرای این طرح نیز نزدیک به ۴۱ میلیارد تومان توسط شرکت گاز استان فارس هزینه می شود و به گفته پیمانکار، این طرح تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید. همچنین با اجرای این پروژه، حدود ۳۴۰۰ خانوار در بخش صحرای باغ لارستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.


2 نظر

 1. روستایی گفت:

  0

  0

  پاینده باد دولت تدبیر و امید

 2. روستایی گفت:

  0

  0

  بنازم به دکتر روحانی که توو دو تا بخش ۶۶ میلیارد تومان داره هزینه می کنه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان