میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 311 بازدید

گردهمایی مدیران مالی شهرداری های فارس در «لطیفی» برگزار شد+ گزارش تصویری

گردهمایی مدیران مالی شهرداری های فارس در «لطیفی» برگزار شد+ گزارش تصویری

دوره آموزشی دو روزه تنظیم بودجه و نحوه هزینه کرد اعتبارات جاری و عمرانی ویژه کارشناسان حوزه مالی شهرداری‌های استان فارس در شهر لطیفی (شهرستان لارستان) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لطیفی، دوره آموزشی و توجیهی معاونین، مسئولین و کارشناسان حوزه مالی شهرداری‌های استان فارس با رویکرد آموزش کاربردی تنظیم بودجه و نحوه هزینه کرد اعتبارات جاری و عمرانی، طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه (۲۱ و ۲۲ آذرماه ۹۷) به میزبانی شهرداری لطیفی در سالن همایش‌های شورای اسلامی شهرستان لارستان برگزار شد.

شهردار لطیفی هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقای کمی و کیفی دانش و معلومات کارشناسان حوزه مالی شهرداری‌ها عنوان کرد و افزود: در این دوره که با حضور آقای غلامی معاونت محترم مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس و آقایان مهندس رحیمی، بختیاری، جاوید، پریسایی و سرکار خانم شفیعی از کارشناسان دفتر امور شهری استانداری فارس و کارشناسان اداره‌کل امور مالیاتی استان فارس برگزار شد، توجیه و نحوه تنظیم بودجه سال ۹۸ برابر بخشنامه بودجه ۹۸ شهرداری‌ها، شرایط عمومی پیمان، نکته‌های مهم و کاربردی قانون ارزش‌افزوده، ثبت رویدادهای مالی مربوط به دریافت و پرداخت‌های مالیات بر ارزش‌افزوده، نحوه تنظیم و تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش‌افزوده و قوانین و مقررات مربوطه و تهاتر یا استرداد مالیات ارزش‌افزوده به شرکت‌کنندگان آموزش داده شد.

مهدی حیدری ادامه داد: با توجه به ابلاغ بخشنامه بودجه سال ۹۸ شهرداری‌ها، بهترین موقعیت برای برگزاری این دوره بود تا مسئولین و کارشناسان حوزه مالی شهرداری‌های فارس با کسب معلومات جدید و انتقال تجربیات در فرصت مقرر برای ارائه خدمات مطلوب همت کنند.

وی از برگزاری این دوره آموزشی دوروزه ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدوار هستیم با برگزاری این دوره آموزشی، اطلاعات و معلومات مسئولین و کارشناسان حوزه مالی شهرداری‌های استان فارس به‌روز شود تا در مسائل مالی شاهد گام‌های مثبت و مؤثری باشیم.

این مقام مسئول از آقایان قنبرنژاد و کرامتی شهرداران محترم شهر لار و اوز، آقایان پرویز، بیژنی و عسکری روسای شورای اسلامی شهرهای لطیفی، لار و اوز که نهایت همراهی و همکاری را با شهرداری لطیفی کردند، تشکر و قدردانی نمود.

بر اساس این گزارش، آیین اختتامیه این دوره با حضور معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه لارستان، بخشدار محترم مرکزی لارستان، روای شورای اسلامی شهر لطیفی و لار و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار و از کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس و همچنین شهردار لطیفی تقدیر شد.

گفتنی است بازدید از باغ نشاط لارستان، پارک سلامت شهر لطیفی، موزه مردم‌شناسی و منزل سنتی نریمانی در اوز از برنامه‌های جانبی این دوره آموزشی بود.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  وقتي زير گوش شهردار مردم را مي چاپند از دو حالت بيرون نيست.
  ۱- شهردار مي داند و خودش هم سهم دارد.
  ۲- شهردار نمي داند پس بر مجموعه تحت امرش تسلط ندارد.
  ۳-وفتي بارها تذكر دادند و جواب شنيدند مدرك بياوريد . كار به اينجا مي رسد كه كل نهاد شهرداري زير سوال مي رود .
  مديران مالي پاكدست شهرداري را پاك كنند همه امور در مجراي طبيعي پيش مي رود

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  تو لار برگزار شده نه سر تیتر لطیفی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان