میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 سپتامبر 2019 ساعت 5:56 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 162 بازدید

گروه سرود «مصباح‌الهدی» لارستان مقام سوم جشنواره کشوری «ترنم الهی» را کسب کرد

گروه سرود «مصباح‌الهدی» لارستان مقام سوم جشنواره کشوری «ترنم الهی» را کسب کرد

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس گفت: گروه سرود مصباح‌الهدی لارستان که به‌عنوان تنها نماینده استان فارس در دومین جشنواره کشوری ترنم الهی شرکت کرده بود، توانست مقام سوم این جشنواره را از آن خود کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت اظهار داشت: جشنواره سرود سراسری ترنم الهی با موضوع نماز و انتظار به همت ستاد اقامه نماز کشور از ۴ الی ۵ شهریورماه جاری به میزبانی ستاد اقامه نماز استان سمنان برگزار شد.

وی افزود: گروه هنری مصباح‌الهدی لارستان از کانون فرهنگی هنری امام جعفرصادق(ع) به‌عنوان تنها نماینده استان فارس از بین ۱۵۵ گروه حاضر در مرحله مقدماتی به جمع ۹ گروه برگزیده مرحله نهایی و حضوری پیوست که در این مرحله به کسب مقام سوم کشوری دست یافت و بار دیگر افتخاری برای استان فارس و لارستان کسب کرد.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس، این افتخارآفرینی را به مردم استان فارس و شهرستان لارستان و همچنین اعضا و مربیان گروه هنری مصباح‌الهدی لارستان تبریک گفت.

وی یادآور شد: گروه هنری مصباح‌الهدی لارستان در اولین جشنواره کشوری ترنم الهی موفق به کسب مقام نخست شده بود.


1 نظر

  1. لارستانی هنرمند گفت:

    0

    0

    سلام بر هنرمندان همیشه در صحنه و افتخار آفرین لارستان ….. که همیشه و همه جا با دست پر هستید و پرچم لارستان رو بالا نگه داشتید … واقعا به گروه مصباح الهدی افتخار میکنیم ….
    تبریک عرض میکنم و در سایه خداوند همیشه بدرخشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان