میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,047 بازدید

گروه سرود «مصباح الهدی» بر نوار موفقیت/ از راهیابی به جشنواره «مدافعان حرم» تا کسب مقام نخست خواهران در شهرستان

گروه سرود «مصباح الهدی» بر نوار موفقیت/ از راهیابی به جشنواره «مدافعان حرم» تا کسب مقام نخست خواهران در شهرستان

گروه سرود «مصباح الهدی» لارستان طی چند روز گذشته چند موفقیت قابل توجه کسب کرده است.

راهیابی به جمع چهار گروه برتر جشنواره مدافعان حرم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج هنرمندان فارس، گروه سرود مصباح الهدای لارستان در رده نوجوانان به جمع چهار گروه برتر جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم راه یافت.

سرود مدافع حرم، به سرپرستی محمد رضا نیکخو و مربی گری آقایان کاویان و افتخاری توانست به عنوان چهار گروه برتر در رده نوجوانان، در جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم راه یابد. این گروه ۵ مهرماه در قشم به اجرای نهایی خواهند پرداخت.

گفتنی است پیش از این نیز گروه سرود مصباح الهدی لارستان با قطعه «من انقلابی‌ام» به عنوان برگزیده بخش سرود سومین جشنواره آواها و سرودهای حماسی بسیج، «ترنم بیداری» شناخته شد.

خواهران گروه سرود «مصباح الهدی» مقام نخست شهرستان را کسب کردند

گروه سرود خواهران مصباح الهدی نیز در جشنواره هنرهای آوایی در سطح شهرستان لارستان به مقام نخست رسید.

پیام تبریک حوزه هنری فارس

در پی راهیابی گروه سرود مصباح الهدای لارستان به جمع چهار گروه برتر رده نوجوانان جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم در شهرستان قشم، حوزه هنری فارس پیام تبریکی به شرح زیر منتشر کرده است:

جوانان برومند هنر فاخر و متعهد فارس، اعضای محترم گروه سرود مصباح الهدای لارستان

شنیدن خبر راهیابی گروه سرود مصباح الهدی در رده نوجوانان در جمع چهار گروه برتر سرود کشور به جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم در شهرستان قشم برای ما در مجموعه حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس  خبری مسرت بخش و امیدوار کننده بود.

هنر موسیقی آنگاه که با ارزش های متعالی دینی و ملی ما همراه و همگام شود نتیجه ای دلنشین و امیدوار کننده در پی خواهد داشت چنانکه از طلیعه نهضت پرشکوه انقلاب اسلامی شولای سرود بر قامت شعارهای الهی و ارزشمند این ملت چنان راست آمد که شکوهش تا امروز دل هر آزاده حقیقت جویی را به تپش وا می دارد.

…اینک که چهل بهار از آمدن «بوی گل سوسن و یاسمن» گذشته بار دیگر پیر فرزانه انقلاب از دمیدن روح تعهد در کالبد انسان ها به معجزه نوای سرود گفته و اقبالی تازه به این قالب هنری را زمینه سازی کرده، از این رو خوشحالیم که شما در سرزمین فارس دیار فرهنگ و تمدن ندای ولی و رهبر خویش را لبیک گفته اید و موفقیت های روز افزونتان نشان داده این راه را با هنرمندی تمام می پیمایید.

…باری جا دارد موفقیت اخیرتان را صمیمانه تبریک گفته توفیق روزافزونتان را در پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی از خداوند متعال طلب می نماییم.

حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس


2 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  احسنت به هنرمندان لارستانی مصباح الهدی ….باعث افتخارید ….مسئولین قدر بدانید…..

 2. M.K گفت:

  0

  0

  خدا قوت بر شما هنرمندان لارستانی لارستان بزرگ…. گروه مصباح الهدی همیشه با افتخار آفرینی مایه سربلندی این شهرستان میباشند.
  احسنت و خداقوت. انشاالله همیشه موفق و پیروز باشید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان