میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 آوریل 2014 ساعت 12:27 ق.ظ سرویس:گزارش تصویری بدون دیدگاه 1,849 بازدید

گزارش تصويري/ استاندار فارس در بخش «اوز»

گزارش تصويري/ استاندار فارس در بخش «اوز»

سيد هادي عبدالرحيم زاده: عصر پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه، تالار پروین اعتصامی دانشگاه پیام نور اوز میزبان استاندار فارس و هیئت همراهش بود. در اين جلسه ابتدا شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز پشت تريبون رفت و ضمن تقدير از حضور استاندار در اوز گفت: تعامل و همگرایی در منطقه از واجبات شرعیه ماست که این تعامل نه تنها بین ملت بلکه بین ملت و دولت نیز می باشد.
امام جمعه اوز افزود: وحدت بین شیعه و سنی در منطقه ما یک موهبت الهی است که آن را قدر می نهیم و هرگونه حرکتی در جهت خلاف اين رويه را محکوم می کنیم.
سپس جعفر راستگو رییس شورای شهر اوز چند دقيقه براي حاضران سخن گفت. وي تصريح كرد: مردم اوز مردمی همیشه در صحنه بوده اند که هر زمان نیاز به حضور آنان حس شده این امر را با جان و دل پذیرفته اند. وي از عنایت ویژه نجیب زاده فرماندار لارستان به این بخش تشکر کرد و ارتقای سیاسی و استقرار ادارات دادگستری، ثبت اسناد، تامین اجتماعی و ورزش و جوانان را از مهمترين مطالبات مردم اوز عنوان كرد. او در پایان وحدت شیعه و سنی در منطقه لارستان را نمونه و الگویی برای کل جهان اسلام دانست.
در ادامه بخشدار اوز نیز در سخنانی یکی از کارههای راهبردی صورت گرفته در این بخش را همایش توسعه واشتغال پایدار عنوان کرد. وی خروجی این همایش را تشکیل کارگروه اقتصادی و جلب ۸ سرمایه گذار با اولویت احیای شهرک صعنتی عنوان نمود. آتش فراز در ادامه گفت: بیش از ۷۰ درصد مشكلات مربوط به آب، گاز و برق در بخش اوز رفع شده و ۳۰ درصد باقیمانده مشکلاتی هستند که در دهستان بیدشهر وجود دارد و برای رفع آن نیز بایستی تدبیری اندیشیده شود.
جمشيد جعفرپور، نماينده مردم لارستان، خنج و گراش نیز در سخناني وحدت بین مذاهب اسلامی در منطقه را نعمتی الهی دانست و گفت: در سایه این نعمت به خواسته هایمان
خواهیم رسید. وی یکی از مشخصه های بارز لارستان بزرگ در نگاه مقام معظم رهبری را همین وحدت بین مذاهب دانست که به هر قیمت بایستی آن را حفظ کرد.
سپس احمدی استاندار فارس به ایراد سخن پرداخت. وی ضمن بیان اینکه در باب مسایل اوز ملاقاتهای متعددی با مسئولین و امام جمعه در استانداری و دیگر مکانها داشته، خاطرنشان كرد: در نظام اسلامی همه مردم با یکدیگر برابر و محترم اند و خدمت کردن به همه آنها ارزشمند است که البته بایستی خواسته ها در چارچوب قانون باشد و هر کجا که ضابطه
ایجاد کرد آن خواسته ها برآورده شود.
استاندار فارس با بیان اینکه نظام جز خوبی از اوز و اوزی ندیده است گفت: خواسته هاي مردم اوز در حال پیگیری است و ابراز امیدواری کرد که این خواسته با ضوابط تقسیمات کشوری نیز منطبق باشد.

IMG_3745 IMG_3838 IMG_3846 IMG_4110 IMG_4123 IMG_4124 IMG_4131 IMG_4142 IMG_4189 IMG_4224 IMG_4226 IMG_4242 IMG_4268


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان