میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 712 بازدید

گزارش تصویری/کوهپیمایی در هوایی بهاری و بارانی

گزارش تصویری/کوهپیمایی در هوایی بهاری و بارانی

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: در نخستین جمعه از سال ۹۶ اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران همانند جمعه‌های دیگر مبادرت به کوهپیمایی در ارتفاعات شهر لار کردند. این جمعه هم با توجه بارندگی بهاری و هوای ابری، سرسبزی کوه و دشت و زیبایی طبیعت دوچندان شده بود و همه اعضا از طبیعت الهی بهره‌مند شدند.

لازم به ذکر است که این هفته گروه کوهنوردی «ایراهستان» نیز به جمع اعضای گروه شهید چمران پیوستند و در سال جدید نخستین صعود مشترک را تجربه کردند.

از این فرصت استفاده کرده و از همه برادران عزیز همشهری دعوت می‌‎کنیم تا در برنامه مفرح و بانشاط ورزش کوهنوردی حضور یافته و سلامتی خود را تضمین کنند. گروه کوهنوردی شهید چمران لارستان، هر جمعه ساعت ۷ صبح پس از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، حرکت خود را آغاز می‌کنند، و گزارش این حرکت جمعی، جمعه‌ها از موج FM، رادیو ورزش (برنامه «کوهستان») بین ساعت ۶ تا ۸ صبح پخش می‌شود.

به امید دیدارتان…


3 نظر

 1. سیدعبدالرضا مصطفوی گفت:

  0

  0

  احسنت اگه هرهفته کوهنوردی بصورت گروهی انجام شود خیلی بهتره باتشکرازجناب موحدی ویادگارفردسرپرستان گروه کوهنوردی شهیدچمران وایراهستان

 2. سیدعبدالرضا مصطفوی گفت:

  0

  0

  کوهنوردی درهوای بهاری وبارانی درروحیه انسان تاثیر بیشتری داردوبایدازاین موقعیت الهی استفاده برداگرهرهفته کوهنوردی بصورت مشترک باشدخیلی شاداب تر خواهد بودباتشکراز آ قایان موحدی ویادگارفرد سرپرست گروه کوهنوردی شهیدچمران وایراهستان

 3. عباس گفت:

  0

  0

  کاش دوستان کوهنورد و همشهریان علاوه بر به جا نگذاشتن زباله از نوشتن اسم گروه خود و شعارهای مذهبی بر روی دیواره کوه و طبیعت خودداری کنند. مسیر کوهنوردی اول صحرای نیمه که کلبه سید که اسمش یادم نیست پر از این گونه شعارهاست. هر چیز جای داره.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان