میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 آگوست 2020 ساعت 10:51 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 268 بازدید

گزارش تصویری/ آزمون «کارشناسی ارشد» برای پنجمین بار در دانشگاه دولتی لار برگزار شد

گزارش تصویری/ آزمون «کارشناسی ارشد» برای پنجمین بار در دانشگاه دولتی لار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی لارستان، آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۹  برای پنجمین بار متوالی به میزبانی این دانشگاه  با رعایت دستورالعمل های بهداشتی روز گذشته پنجشنبه ۱۶ مرداد آغاز شد و تا شنبه ۱۸ مرداد ادامه دارد که در این آزمون هزار داوطلب شامل ۴۱۷ متقاضی زن و ۵۸۳ متقاضی مرد در ۸۱ رشته تحصیلی به رقابت خواهند پرداخت.

گندزدائی و ضدعفونی کردن حوزه ها، رعایت فاصله اجتماعی در هنگام ورود به حوزه،  الزام به استفاده از ماسک و قرار داشتن دستگاه ضدعفونی دست و وسایل همراه داوطلبان، استفاده عوامل اجرایی آزمون از ماسک، دستکش، شیلد و…، استقرار کارشناس بهداشت در طول آزمون از جمله موارد مهم انجام شده است.

شایان ذکر است در آزمون دکتری سال ۹۹ نیز حوزه دانشگاه دولتی لار از لحاظ رعایت نکات بهداشتی جزو ۵۰ حوزه برتر کشوری در میان بیش از ۵۰۰ حوزه آزمون قرار گرفت.


1 نظر

  1. فقط لطف خدا گفت:

    0

    0

    سلام‌ففط ایرادی که میتوان گرفت ورود به جلسه و مکان آزمون خیلی زود انجام سد حدود ۵۰ تا ۶۰ونفر در سالن زیر زمین و حدود ۳ الی ۴ ساعت فضای بسته واقعا خسته کننده بود بهتر هست در مکانهای که امکان تخلیه هوا وجود دارد و نگرانی و استرس کمتر همراه دارد در نظر گرفته شود و نیز ربع ساعت قبل شروع جلسه به مکان ازمون هدایت شوند و قبل ان در فصای بازدر انتظار باشند..مگر داوطلبانه باشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان