میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 مارس 2017 ساعت 3:37 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 2,327 بازدید

گزارش تصویری/ آماده‌باش نیروهای امدادی و پلیس راه لارستان برای سفرهای نوروزی

گزارش تصویری/ آماده‌باش نیروهای امدادی و پلیس راه لارستان برای سفرهای نوروزی

صبح امروز (سه‌شنبه)، کمتر از ۶ روز مانده به آغاز نوروز ۹۶، نیروهای امدادی و پلیس راه لارستان، طی مراسمی نمادین همزمان با سراسر کشور، آمادگی خود را برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در ایام تعطیلات نشان دادند.

در این مانور آمادگی، که سرهنگ هوشمندی فرمانده قرارگاه پلیس راه جنوب فارس، راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان، شادمانی مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی لارستام و موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان حضور داشتند، نیروهای پلیس راه، راهور، راهداران اداره کل راه و شهرسازی، نیروهای هلال احمر و آتش‌نشانان در کنار خودروهای خود آمادگی‌شان را برای کمک‌رسانی در حوادث احتمالی تعطیلات عید نوروز نشان دادند.

به گفته فرمانده قرارگاه پلیس راه جنوب فارس، کار این نیروها به‌طور رسمی از فردا ۲۵ اسفند آغاز خواهد شد و همه گروه‌های حاضر، در جاده‌های حوزه استحفاضی اداره کل راه و شهرسازی مستقر خواهند شد.

در زیر تعدادی از تصاویر این مانور را می‌بینید:


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  داداش های عزیزم ….خدا قوت

 2. امراله مهماندوست گفت:

  0

  0

  چرا قرارگاه پلیس راه شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم از راه جدید دیگ اشکن + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است بایستی مستقر شده باشد؟
  چرا قرارگاه امداد رسانی هوایی (اورژانس هوایی) شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) در شهر لار مرکز شهرستان لارستان و شهر جهرم که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است بایستی مستقر شده باشد؟
  چرا اداره کل راه و شهرسازی شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند) در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است بایستی مستقر شده باشد؟
  چرا …
  چرا …
  چرا …
  چرا …

  این که شهر لار مرکز استقرار ادارات کل خدمات رسانی به شهرستان های جنوبی استان فارس می باشد اشتباه است چون از هر طرف فاصله زمینی و هوایی بین شهر خنج تا شهرهای قیر و کارزین + جهرم از مسیر راه جدید دیگ اشکن) + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند حدود ۴۹ کیلومتر تا ۹۹ کیلومتر می باشد و شهر لار و شهر جهرم در گوشه ای از جنوب استان فارس با فاصله ای بیش از دویست قرار گرفته اند. متاسفانه کسانی بر شهرستان های جنوبی استان فارس و استان فارس و کشور ایران حکومت می کنند که آسایش مردم عادی (اکثریت مردم) شهرستان های جنوبی استان فارس برایشان مهم نیست اگر بود به جای شهرهای جهرم و لار شهرخنج بایستی به عنوان مرکز برای خدمات رسانی به مردم شهرستان های جنوبی استان فارس قرار می گرفت.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان