میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 فوریه 2021 ساعت 11:29 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 157 بازدید

گزارش تصویری/ افتتاح و کلنگ‌زنی ۹ طرح در «صحرای باغ» به ارزش ۲۱ میلیارد تومان

گزارش تصویری/ افتتاح و کلنگ‌زنی ۹ طرح در «صحرای باغ» به ارزش ۲۱ میلیارد تومان

در نهمین روز از دهه پرفروغ فجر، چند طرح عمرانی، آموزشی، خدماتی و تولیدی در بخش صحرای باغ لارستان با صرف هزینه ای بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در نهمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر حسین زاده نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز، احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، احمد علمدار بخشدار صحرای باغ، معاونین اداره کل آبفا استان فارس، سید احمد قتالی امام جمعه عمادشهر، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا، چند طرح عمرانی ، آموزشی، خدماتی و تولیدی در بخش صحرای باغ لارستان با اعتباری افزون بر ۲۱۰ میلیارد ریال افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.

مسوولین ابتدا، پارک روستای هرمود در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ششصد میلیون ریال به بهره برداری رساندند.

در ادامه مرغداری گوشتی ۳۰ هزار قطعه ای پاسخند در روستای دشتی هم افتتاح شد.

این مرغداری در زمینی به مساحت ۸ هزار متر مربع با زیربنای ۳۲۰۰ متر مربع با اعتباری افزون بر ۴۵ میلیارد ریال احداث شده است .

ظرفیت تولید این مرغداری ۲۴۰ تن در سال است که زمینه اشتغال ۵ نفر را فراهم کرده است.

سپس سالن چند منظوره مرحوم حاج عبدالرحیم جعفر صالحی هم در روستای دشتی افتتاح و به بهره برداری رسید.

این سالن چند منظوره هم با زیربنای ۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال احداث شده است.

در ادامه همچنین طرح هادی روستای خلور نیز با ۴ هزار متر مربع حجم آسفالت ریزی با اعتبار ۴ میلیارد ریال افتتاح شد.

در ادامه آموزشگاه ۶ کلاسه ایثار در روستای خلور هم افتتاح و به بهره برداری رسید.

این آموزشگاه در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع با زیربنای ۷ هزار متر مربع با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال توسط خیر آقای سید مصطفی مصطفوی احداث و توسط نوسازی مدارس تجهیز شده است.

سپس خیابان ۳۰ متری فرزانگان شهر عمادشهر نیز به بهره برداری رسید.

این پروژه ۶۰۰ متر طول دارد و حجم آسفالت ریزی آن ۱۴ هزار مترمربع می باشد که با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال توسط شهرداری عمادشهر احداث شده است.

در ادامه طرح آبرسانی به شهر عمادشهر هم به بهره برداری رسید.

این طرح با صرف هزینه ای بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال احداث شده است که شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه ، خط انتقال آبرسانی به طول ۳ هزار متر، اجرای خط اتتقال برق به طول ۲۷۰۰ متر و احداث ۳ هزار متر جاده دسترسی است و ۳۰۱۵ نفر از این آب آشامیدنی سالم بهره مند خواهند شد.

فرماندار و نماینده مردم در ادامه سفرشان به بخش صحرای باغ، کلنگ آغاز ساخت عملیات اجرایی دبستان ۶ کلاسه مرحومه فاطمه انصاری در عمادشهر هم به زمین زدند.

این آموزشگاه قرار است در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر مربع با زیربنای ۴۳۰ متر مربع با اعتباری افزون بر ۱۶ میلیارد ریال احداث شود.

در ادامه همچنین ساخت مرغداری ۳۰ هزار قطعه ای براکوه در عمادشهر نیز آغاز شد.

این مرغداری هم قرار است در زمینی به مساحت ۷ هزار متر مربع با زیربنای ۳۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث،که با بهره برداری این واحد تولیدی زمینه اشتغال ۵ نفر فراهم می شود و ظرفیت تولید آن ۲۴۰ تن در سال است.

فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم در بدو ورود به روستای هرمود قبور مطهر شهدا این روستا را گلباران و عطرافشانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، سپس به روستای دیده بان رفتند و از طرح های در حال احداث این روستا همچون سالن صالحین و پارک جنگلی و بوستان روستایی بازدید کردند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    چطوري يك اموزشگاه در روستاه خلور در زميني به مساحت ٢هزار متر و زيربناه ٧هزار متر انجام شده؟

    این آموزشگاه در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع با زیربنای ۷ هزار متر مربع با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال توسط خیر آقای سید مصطفی مصطفوی احداث و توسط نوسازی مدارس تجهیز شده است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان