میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱:۴۵ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 734 بازدید

گزارش تصویری/ بازدید فرماندار لارستان و نماینده مردم از روستاهای بخش صحرای باغ

گزارش تصویری/ بازدید فرماندار لارستان و نماینده مردم از روستاهای بخش صحرای باغ

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، مسائل و مشکلات روستاهای بخش صحرای باغ لارستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان به همراه دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، جمعی از مسئولین شهرستان و احمد دلاور بخشدار، از بخش صحرای باغ این شهرستان بازدید کردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها و ساکنان آن قرار گرفتند.

در این بازدید یک روزه دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای دهستان باغ از بخش صحرای باغ در حضور فرماندار لارستان و نماینده مردم، در مسجد جامع مشیری باغ مهمترین مسائل و مشکلات روستاهای حسین آباد، دشتی، خلور، ده میان، کارگاه و باغ را مطرح و بیان کردند.

جعفریان رئیس شورای اسلامی دشتی اهم مسائل و مشکلات این روستا را عدم آنتن دهی موبایل در بافت قدیم و شهرک، بهسازی ورودی بولوار ورودی، نبود پزشک، اختصاص ماشین حمل زباله، تقویت برق و رفع افت ولتاژ، احداث اورژانس جاده ای، ساماندهی سند منازل مردم، تأمین اعتبار جهت فراهم کردن امکانات ورزشی و احداث جاده بین مزارع مطرح کرد.

کندوشی دهیار خلور هم درخواست های مردم روستا را تأمین تجهیزات و امکانات درمانگاه خیرساز، لبه گذاری و آسفالت شهرک و ساخت دبستان در محل شهرک بیان نمود.

یاقوتی دهیار روستای ده میان هم ضعیف بودن آنتن دهی موبایل در بافت قدیم و شهرک و اتمام تعویض لوله های فرسوده توسط پیمانکاران پروژه را از مشکلات روستای ده میان عنوان کرد.

در ادامه ذوالفقاری رئیس شورای اسلامی کارگاه هم اهم مسائل و مشکلات روستای کارگاه را اجرای طرح هادی، بهسازی و آسفالت کوچه ها و معابر، احداث فضاهای سبز و ورزشی، ایجاد اشتغال برای جوانان و اعطای تسهیلات به کشاورزان و دامداران بیان کرد.

سلیقه رئیس شورا و هدایت اله رحمانی امام جمعه باغ نیز مشکلات و درخواست های مردم روستا را کمبود معلم، کمبود آب شرب، اختصاص قیر یارانه ای، کمبود نیروی انسانی در درمانگاه باغ، احداث مرکز اورژانس، برقراری مجدد یارانه های بعضی از افراد، اختصاص ماشین حمل زباله، اختصاص زمین به جوانان فاقد مسکن، کمبود فضای ورزشی، اتمام سد خاکی باغ، نبود رشتة تجربی در دبیرستان های بخش، حمایت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران و نصب تابلو در ورودی روستا عنوان کردند. همچنین مردم روستای حسین آباد نیز نوسازی و تعمیر و بهسازی دبستان ۱۵  خرداد، کمبود معلم، اجرای طرح هادی، ضعیف بودن آنتن موبایل و بهسازی کوچه های روستا عنوان و خواستار رفع این مسائل و مشکلات شدند.

در این نشست همچنین معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، بخشدار صحرای باغ و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان پاسخ های لازم را به دهیاران و شوراهای اسلامی روستا و مردم روستاهای حسین آباد، دشتی، خلور، ده میان و باغ دادند.

مسئولین همچنین از سد نیم تمام روستای باغ و بنو، پیچ خطرناک جاده بنو، جاده ورودی شهر عمادده، ایستگاه ۱۳۲ کیلو ولت برق عماد شهر و سد خاکی قلات  بازدید کردند.

  عکس‌ها: آهنعلی نوشاد/ روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    چه عجب […] ………… و در مجالس حضور پيدا كرد . حتما حضورش توي اينجور مجالس نفعي براش داره . والا تا چند سال پيش منزوي شده بود… […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان