میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۳۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند یک دیدگاه 4,144 بازدید

گزارش تصویری/ بازدید مدیران شهری لار از کلینیک فوق تخصصی درحال ساخت «هاشمی زاده»

گزارش تصویری/ بازدید مدیران شهری لار از کلینیک فوق تخصصی درحال ساخت «هاشمی زاده»

محمدرضا قنبرنژاد شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار، اسماعیلی نماینده بنیاد نیک اندیشان هاشمی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی لارستان از پروژه خیرساز کلینیک تخصصی و فوق تخصصی زنده یاد هاشمی زاده بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در حاشیه این بازدید پس از توضیحات تکمیلی اسماعیلی نماینده بنیاد نیک اندیشان هاشمی، محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن تقدیر از اسماعیلی به جهت مشارکت در ساخت و اتمام پرژه مفید و عام المنفعه گفت: این مکان برای مردم فراهم شده است تا ضمن تسهیل برای امر درمان بیماران، مشکلات همراهان بیمار را نیز حل و رفع کنند پس برخورد پرسنل با بیماران امری مهم است که باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار گیرد زیرا پرسنل و پرستاران با برخورد خوب، التیامی برای درد بیماران خواهند بود.

محبی افزود: انتظار می رود درکنار ساخت اماکن درمانی،کاری کنیم تا با ساخت مراکز ورزشی، رفاهی و تفریحی مردم را از ابتلا به بیماری دورکنیم و احداث این مراکز نیز باید در دستور کار مجمع سلامت نیز قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امیداست با درایت و همکاری بانیان خیر و مسئولین امر سلامت در لارستان، شاهد افزایش چنین مراکز درمانی و همچنین مراکز پیشگیری از ابتلا به بیماری با تجهیزات به روز باشیم.


1 نظر

 1. lovelarestan گفت:

  0

  0

  شکاف در بین خیرین/بنیاد نیک اندیشان هاشمی یا بنیاد پیمانکاری هاشمی

  در زمان کلنگ زنی مهمانسرای دانشکده و ساختمان کلینیک تخصصی قلب در محل بیمارستان امام رضا(ع) به طور وضوح اختلاف و شکاف در بین خیرین را میتوان احساس کرد و دید.

  جناب آقای رضا علی استوار که سالهاست خود را از جمع خیرین سلامت کنار کشیده اند و جناب آقای منصور اسماعیلی نیزمدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی یا بنیاد پیمانکاری هاشمی کما فی السابق تافته ی جدابافته است و پس از اختلاف نظرها در زمان ریاست سابق دانشکده علوم پزشکی سرکار خانم رئوفی ساز جدایی خود را علنی تر مینوازد.در جلسه ی دیروز اکثر خیرینی که قبلا در جلسات بودند به هر دلیلی از جمله گرمای هوا و نبودن در لار و ………بهانه آوردند و نبودند. خلاصه در جلسه ی دیروز که قائم مقام وزیر بهداشت و مدیر عامل خیرین سلامت کشور جهت همایش خیرین گراش به لار آمده بودند حضوری کمرنگ تر از همیشه داشتند.

  در همین جلسه زمانی که منصور محتاجی رئیس هئیت مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان جهت سخنرانی به روی سن رفت تیم جناب آقای اسماعیلی سالن جلسه را ترک میکند.

  ای کاش همین خیرین و مسئولین دولتی در جلسه ی صبح همایش خیرین گراش حضور میداشتند تا از روابط صمیمانه بین خودشان (خیرین)و مسئولین دولتی اطلاع پیدا میکردند.

  بنیاد نیک اندیشان هاشمی یا بنیاد پیمانکاری هاشمی

  به نظر میرسد که بنیاد نیک اندیشان هاشمی چندی است دچار انحراف شده است به طور مثال و قاعدتا هر کار خیری که در حوزه ی سلامت میخواهد اتفاق بیافتد باید از کانال مجمع خیرین انجام پذیرد اما به دلیل آنکه این بنیاد دارای بودجه ی کلانی است و به واسطه ی اینکه چند پروژه را به اتمام رسانیده که جای بسی تقدیر و تشکر دارد توانسته نظر خیرینی که در خلیج حضور دارند و میخواهند کار خیری را انجام دهند به خود جلب کند خود مستقیما با ریاست دانشکده ارتباط میگیرد و کارهایش را انجام میدهد.

  در این بنیاد کارهای عمرانی توسط جناب مهندس سوخک(داماد مدیر عامل بنیاد)و برادر ایشان جناب آقای مظفری انجام میشود پس تا زمانی که بنیاد فعالیت عمرانی داشته باشد میتواند به افراد مذکور حقوق پرداخت نماید. طبق خبرهای موثق بنیاد هاشمی در به پایان رسانیدن ساختمان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی هاشمی زاده که به صورت مشارکتی ۶۰درصد دولت و ۴۰درصد خیر باید به پایان برسد فعالیت دارد جهت اتمام کار سنگ کاری نما بر فاکتور پیمانکار […] در ضمن در همین پروژه قراربوده که بنیاد فقط اسکلت ساختمان که ۴۰ درصد کار را بوده انجام دهد ولی چرا مجدد به این کار وارد شده (چون به پروژه های عمرانی جهت مشغولیت افراد مذکور نیاز دارد)
  در پایان سوالی را مطرح میکنم:
  در لارستان چند سالی است که هلال احمر وارد کار ساخت و ساز و فروش زمین هایش شده و پول آن را به خارج از لار میبرد. چرا بنیاد در تعمیر و بازسازی استخر هلال احمر وارد شده ؟
  یک سوال از نماینده محترم نیز دارم چه خبر از سرکارخانم رئوفی؟آیا طبق حکم مقام قضایی […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان