میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 دسامبر 2016 ساعت 1:16 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, گزارش تصویری 5 دیدگاه 1,834 بازدید

گزارش تصویری/ تجلیل از ۳۰ نیک اندیشِ بخش سلامتِ شهرستان های لارستان و خنج

گزارش تصویری/ تجلیل از ۳۰ نیک اندیشِ بخش سلامتِ شهرستان های لارستان و خنج

از سی نفر از نیک اندیشان و خیران بخش سلامت که طی دو سال گذشته در بخش بهداشت و درمان شهرستان های لارستان وخنج فعالیت خیرخواهانه کرده بودند طی مراسمی دوشنبه ۶ دی ماه ۹۵ در تالار وحدت لار تجلیل شد.

در ادامه تعدادی از عکس های «مژده سقایی» از این مراسم را ببینید:

1517 18 12 14 9 10 11 6 7 8 13 5 4 3 2 1


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  عکس ها با سیاستی خاص گرفته شده که صندلی های خالی که تعدادشان هم کم نیست به چشم نیاید. اما مخاطب امروز خوب این چیزها را می فهمد و کلاه سرش نمیرود. با این تعداد مخاطب میتوانستید در سالن خود دانشکده هم برنامه تان را برگزار کنید لازم به بزرگنمایی نبود.

 2. ' گفت:

  0

  0

  دکور خوشکله

 3. زرافشان عضو شورای دشتی و بخش صحرای باغ گفت:

  0

  0

  یک برنامه تبعیض آمیز برگزار شد که دل عده ای را رنجاند. در برنامه ای که حتی از پیتزا فروش و طراح و عکاس و بقال سر کوچه بابت همکاری با مجمع خیراندیشان سلامت تشکر و قدردانی شد از بزرگ مرد خیراندیش حوزه سلامت بخش صحرای باغ نامی برده نشد.
  آقای عارف از ۳۰ سال قبل تاکنون بیشترین خرج در حوزه سلامت روستای دشتی و بخش صحرای باغ داشته اند.
  در بخش صحرای باغ دو مرکز بهداشتی وجود داره که یکی از آن دو توسط ایشان ساخته شده و ۳۰ سال است که هزینه های مورد نیاز آن را پرداخت کرده اند.
  درمانگاه قدیم توسط ایشان ساخته شده و درمانگاه جدید نیز در دست ساخت دارند (خبرش چند روز قبل در سایتهای لارستان منتشر شد کلنگ زنی با حضور فرماندار و رییس دانشکده و مسوولین شبکه و مسوولین دفتر نماینده مجلس). قبلا پانسیون پزشکان ساخته اند اکنون نیز یک پانسیون دیگر در دست ساخت دارند. آمبولانس خریداری کرده اند. سال گذشته یک مرکز آزمایشگاهی با تمام تجهیزات آن در مرکز بهداشتی راه اندازی کرده اند. حقوق تعدادی از پرسنل درمانگاه پرداخت میکنند و کارهای خیریه دیگری که انجام داده اند و در حال انجام دارند. اما گویا این اقدامات از چشم مسوولین و دست اندرکاران این برنامه به دور مانده و یا اصلا به چشمشون نیامده.
  به جرات میشه گفت که ایشان بزرگترین خیراندیش حوزه سلامت در بخش صحرای باغ هستند.
  فقط میتونم بگم متاسفانه.

 4. عبدالکریم کریم پور گفت:

  0

  0

  باعرض سلام درمورد نظریه اول باید بگویم یک نظر مغرضآنه است چون بنده خودم شاهد بودم عده ای به دلیل نبود صندلی خالی سرپا ایستاده بودند …. دوم مدیریت مجمع خیرین باید پیگیری کند تا معلوم شود علت چه بوده است در ضمن شاید خیر از اعلا م اسم خودداری کرده باشد حتی خود بنده نیز اسم ندیده بودم که اسمی ازمن برده نشود

 5. همشهری لاری گفت:

  0

  0

  آفرین بر این هنرمندان ورزشکار نوجوان و همچنین هنرمندان خوش صدای گروه سرود بسیجی شهر
  کمتر این ورزشکاران نوجوان را دیده ایم
  مسئولین بیشتر از این ورزشکاران در مراسمات استفاده کنن تا مراسم ها از کسلی و یکنواختی دربیاد
  شاد باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان