میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 ژانویه 2020 ساعت 2:08 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 444 بازدید

گزارش تصویری/ حضور مدیرکل کمیته امداد فارس در لارستان

گزارش تصویری/ حضور مدیرکل کمیته امداد فارس در لارستان

مدیرکل کمیته امداد فارس در سفری به لارستان با قابلیت ها و خدمات این کمیته در لارستان آشنا و چند دیدار نیز با برخی مددجویان و مسئولان داشت.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ دکتر محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس به همراه مشاورین خود با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.

در این دیدار که احسان طاهری معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان، هوشنگ دلاور رئیس کمیته امداد امام خمینی لارستان و سجاد قنبری و علی‌اکبر بیدهی مشاورین مدیر کل کمیته امداد استان فارس نیز حضور داشتند، فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از اداره کل کمیته امداد امام استان و شهرستان خاطرنشان کرد: حجم و گستردگی کار در کمیته امداد امام بسیار زیاد است، ولی الحمدلله شرایطی در این کمیته فراهم شده است که به موقع به مددجویان رسیدگی و کمک می شود.

حسنی افزود: هیچ کس از افزایش اقشار آسیب پذیر در جامعه خوشحال نمی‌شود، اما با این وجود بایستی به وضعیت مددجویان و مستضعفین و اقشار آسیب پذیر جامعه به موقع رسیدگی شود تا از نظر معیشتی با مشکلی مواجه نشوند.

فرماندار ویژه لارستان در ادامه سخنانش تصریح کرد: تا می توانید خدمات رسانی را به خانواده های تحت پوشش افزایش دهید و با اجرای برنامه های با نشاط و فرهنگی به این چنین مردمی کمک شایان نمایید.

معاون استاندار فارس در ادامه با توجه به گستردگی و جمعیت بالای شهرستان خواستار احداث زیرساخت‌ها و ایجاد فضاهای فرهنگی و تفریحی و ایجاد کانون‌های فرهنگی و هنری ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی در تمامی مناطق لارستان شد.

وی همچنین از مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان فارس خواست که شعبه نمایندگی کمیته امداد امام خمینی در بخش بنارویه را راه اندازی کند تا مردم این بخش در رفاه و آسایش کامل باشند.

حسنی در ادامه سخنانش با توجه به جذب کامل اعتبارات اشتغال زایی شهرستان خواستار افزایش تسهیلات جدید شد و تاکید کرد: اعتبارات و تسهیلات لازم برای راه اندازی گلخانه های کوچک مقیاس مد نظر قرار گیرد.

فرماندار ویژه لارستان در پایان گلخانه های کوچک مقیاس راهی برای توانمندسازی روستاییان به خصوص افراد تحت پوشش کمیته امداد امام دانست و افزود: ایجاد گلخانه ها باعث کاهش مصرف منابع آبی می شوند.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس نیز مطالبی را مطرح کرد.

وی در خصوص درخواستهای فرماندار ویژه لارستان نیز گفت: این موارد را تا حصول نتیجه به جد پیگیری خواهم کرد.

در ادامه تعدادی از عکس های «ریحانه دوست کامی» از حضور مدیرکل کمیته امداد فارس در لارستان را ببینید:


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان