میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 فوریه 2021 ساعت 1:41 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 149 بازدید

گزارش تصویری/ خادمیاران رضوی لارستان ولادت امیرالمومنین(ع) را گرامی داشتند

گزارش تصویری/ خادمیاران رضوی لارستان ولادت امیرالمومنین(ع) را گرامی داشتند

همزمان با ماه مبارک رجب، خادمیاران رضوی لارستان با اجرای ویژه برنامه‌های مختلف، این ایام مبارک را گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار کانون خدمت رضوی در لارستان، خادمیاران رضوی شهرستان، در شب ولادت امام محمدتقی جواد الائمه(ع)، در گلزار ‌شهدا شهر لار گرد هم آمدند و قند تبرکی امام رئوف حضرت رضا(ع) را بسته بندی کردند تا با اهدای آن به شهروندان در روز میلاد مولود کعبه، شیرینی خاصی در این ایام برای شهروندان لارستانی به ارمغان آورند.

قرائت زیارت خاصه امام رضا(ع)، قرائت حدیث شریف کساء، مولودی خوانی و ذکر صلوات، معنویت خاصی به این برنامه بخشید.

همچنین به همین مناسبت و در آستانه میلاد علی بن ابیطالب(ع)، خادمیاران رضوی لارستان با حضور در سرای جهاندیدگان مهر این شهرستان، با پدران و مادرانی که به دور از خانواده روزگار را سپری می کنند دیدار کردند.

خادمیاران رضوی در این دیدار، وجه نقد و اقلام غذایی در مجموع به مبلغ هشت میلیون تومان به این مرکز اهدا کردند.

دیدار با یکی از جانبازان جنگ تحمیلی و اهدای تبرکی حضرت رضا(ع) به این جانباز ۷۰ درصد به عنوان پدر نمونه شهر لار، از دیگر برنامه های معنوی خادمیاران رضوی لارستان در این ایام بود.

از ویژه برنامه های کانون خدمت رضوی لارستان در ایام مبارک ماه رجب و خجسته میلاد مولود کعبه امام علی(ع)، راه اندازی کاروان شادی در سطح شهر با خودروهای تزئین شده و توزیع گل و شیرینی و قند متبرک شده به حرم حضرت عشق، آقا علی بن موسی الرضا (ع) به شهروندان لارستانی و اهدا بادکنک به کودکان بود.

اهدای کارت هدیه به ۵۰ خانواده ایتام، ذبح ۵ راس گوسفند و توزیع گوشت بین خانواده های نیازمند و توزیع ۴۰ بسته معیشتی از دیگر  برنامه های خادمیاران رضوی لارستان به مناسبت سیزده رجب سالروز ولادت امیرمؤمنان علی (ع) بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان