میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 آوریل 2020 ساعت 10:53 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی, گزارش تصویری 2 دیدگاه 830 بازدید

گزارش تصویری/ رزمایش «همدلی» زیر نام سردار شهید «مفید»

گزارش تصویری/ رزمایش «همدلی» زیر نام سردار شهید «مفید»

شب گذشته مرحله جدید تهیه و بسته بندی کمک های معیشتی طرح «به رسم برادری» در قالب رزمایش همدلی لارستان توسط نیروهای بسیجی و مردمی آغاز شد. در این مراسم که حدود ۲۰۰۰ هزار بسته غذایی دیگر تهیه شد تعدادی از مسئولان شهرستان و «حسین حسین زاده» نماینده منتخب لارستان، خنج، گراش و اوز نیز حضور داشتند.

در ادامه تعدادی از عکس های «ریحانه دوست کامی» از این مراسم را ببینید:


2 نظر

 1. لارستانی گفت:

  0

  0

  عالی….خدا خیرتان دهد گروه ستاد رزمایش همدلی لارستان….درود بر حمید آقا منشی که نشر دادند

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سریال ادامه دار هر ساله/ کم کاری نهاد های فرهنگی در بزرگداشت «روز لارستان بزرگ»

  🔸مطلب ارسالی/چند سالی نگذشته است ۱۹ اردیبهشت ماه که سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به لارستان است، به عنوان روز «#لارستان_بزرگ» نامگذاری شد

  🔸خبرها حاکی از آن داشت که لارستان نیز با در نظر گرفتن روزی بنام خود در تقویم پر فراز و نشیب تاریخ خود که روزها و ماه ها برایش یاداور لحظات خوش و ناخوشی است با ایجاد یک دبیرخانه دائمی با دبیری عضو فرهنگی شورای اسلامی شهر #لار بتواند آن ظرفیت ناشناخته و مغفول مانده ی خود را در همه ی ابعاد به رخ بکشاند.

  🔸برنامه ریزی و اجرای برنامه های شاد و مفرح و همایش های تخصصی نوید رسیدن به تجربه ای والا برای هدایت و برنامه ریزی بهتر برای برگزاری مراسمات روز #لارستان در سالیان ابتدایی نوید آینده ای پر امید را می داد.
  اما کم کم بارقه ی امید به زدن یا نزدن های یک بنر و فضاسازی محدود از بزرگداشت یک روز که به نام لارستان بزرگ ثبت گردیده است منجر گردیده است.

  🔸آری این روزها نباید قدر و منزلت و جایگاه لارستان را آنقدر در بوق و کرنا کرد و در رسانه ها ی محلی به بحث و تبادل نظر و در پی شکایت از صدا و سیما بر سر احیای زبان لاری و اثبات حلوای مسقطی لاری به جای شیرازی جستار کرد چرا که ارزشش را مدیران و سیاست گذاران شهر به خوبی طی این چند سال با عملکرها و نگاه هایشان به همگان نشان داده اند!!

  🔸یاد باد این ضرب المثل: «حرمت امامزاده را متولی نگه می دارد» امروز لارستان در یک نگاه در آستانه بزرگداشت روزلارستان، بی برنامگی تمام در سطح قرارگاه های فرهنگی شهرستان ، کمیسیون فرهنگی شورای شهر لار به عنوان دبیر بزرگداشت روز لارستان و نبود اهتمام در سطح مدیران ارشد و نهادهای فرهنگی شهر می باشد
  پی نوشت: با همین فرمان طی چند سال علاوه بر وسعت ، هویت و اصالتمان را هم از دست خواهیم داد…

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان