میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 آگوست 2020 ساعت 5:35 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند یک دیدگاه 450 بازدید

گزارش تصویری/ روستاهای بخش مرکزی لارستان به امکاناتِ تفریحی و ورزشی مجهز می شوند

گزارش تصویری/ روستاهای بخش مرکزی لارستان به امکاناتِ تفریحی و ورزشی مجهز می شوند

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در مراسم افتتاح تامین تجهیزات پارکی، تفریحی، ورزشی و بدنسازی ۱۹ روستای بخش مرکزی شهرستان در سخنانی گفت: نیازسنجی در بین روستاهای شهرستان و ایجاد مدیریت واحد برای خرید و توزیع اقلام پارکی، تفریحی و ورزشی از جمله اقدامات خوبی است که از چندین جهت قابل توجه و اهمیت است. اول اینکه خرید متمرکز، صرفه اقتصادی را در پی دارد و از هدر رفت سرمایه و اعتبار دهیاری ها جلوگیری می کند و باعث ایجاد تخفیف و صرفه و صلاح دولت می شود. دوم اینکه اعتبارات اگر در اقلام اساسی و زیربنایی هزینه نشود ممکن است به سمت مصرف نیازهای روزمره برود و خیلی تاثیری بر تغییرات و رشد و توسعه روستاها نداشته باشد.

وی با بیان اینکه فایده بعدی این اقدام جلوگیری از ایجاد شائبه تبعیض در خدمات رسانی به روستاها می‌شود، افزود: استفاده هماهنگ از اعتبارات دهیاری و مصرف آن در اقلامی که نیاز مشترک روستاهاست، نوع نگاه یکسان مسئولان در افکار عمومی به روستاها را تقویت می‌کند.

نماینده عالی دولت در لارستان ادامه داد: چهارم اینکه اقدام دهیاران و بخشداری مرکزی، نشان دهنده همگرایی، همراهی و هم افزایی دهیاران است که با هماهنگی و اقدام مشترک می توان کارهای اساسی و زیربنایی را رونق داد.

حسنی اضافه کرد: نهایتاً اینکه برنامه محوری باعث جلوگیری از روزمرگی می شود، همانطور که قبلاً هم به بخشداران گفتم، باید وحدت رویه ای ایجاد کنند بین دهیاران که با اقدامات هماهنگ بتوانند استفاده بهتر و مفیدتر از اعتبارات در اختیار داشته باشند و کمینه سازی ضایعات را در هزینه ها مورد توجه قرار دهند.

فرماندار ویژه لارستان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار مرکزی و دهیاران روستاهای این بخش برای تقویت رونق تولید در شهرستان تاکید کرد که اقلام تولیدی داخل شهرستان می بایستی در اولویت قرار گیرد تا رونق تولید در این منطقه رشد کند و اشتغال زایی ایجاد گردد.

علی پیروز بخشدار مرکزی لارستان نیز در خصوص تجهیزات خریداری شده تفریحی برای ۱۹ روستای این بخش گفت: این تجهیزات پارکی، ورزشی و بدنسازی برای روستاهای براک، کورده، کرمستج، بائن، هرمود عباسی، زاهدمحمود، اوه، علی آباد زاهدمحمود، درز، بلوچی، کهن برهان، شتوان، سایبان، سردشت، مهرآباد، زیارت، چاه نهر، بیخویه و علی آباد مرکزی می باشد که با اعتبار کاملا دولتی به مبلغ حدود ۱۵ میلیارد ریال خریداری شده است که در هفته دولت تقدیم مردم این روستاها می شود.

در ادامه تعدادی از عکس های «ریحانه دوست کامی» از این بازدید را ببینید:


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    خوب است ولی با توجه به حجم بالای خرابی ها و کم کاری های گذشته هنوز کم است .تلاش و رسیدگی بیشتری مطلبد.موفق باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان