میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 نوامبر 2020 ساعت 6:03 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 346 بازدید

گزارش تصویری/ رونمایی از مجموعه شعر «پنجره‌های همیشه باز» در لار

گزارش تصویری/ رونمایی از مجموعه شعر «پنجره‌های همیشه باز» در لار

روز گذشته به مناسبت هفته بسیج از کتاب «پنجره‌های همیشه باز» مجموعه شعر شاعران لارستان در حوزه دفاع مقدس رونمایی شد.

این مجموعه شعر که به همت «خلیل روئینا» گردآوری شده در مرکز آفرینش هنرهای بسیج و با حضور فرمانده سپاه لارستان و تعدادی از شاعران رونمایی شد.

در این مراسم همچنین از «خلیل روئینا»، «عبدالرضا مفتوحی» و «ناظره بیغرض» برای خلق آثاری با مضامین حوزه دفاع مقدس تجلیل شد.

در ادامه گزارش تصویری این مراسم را ببینید:


2 نظر

 1. سلامتی گفت:

  0

  0

  داروی امام کاظم که در زمستان زمستانه استفاده می شود از نمایندگیهای معتبر طب اسلامی آیت الله تبریزیان در سراسر کشور البته عطاریها هم دارند مثلا خانم قنادی یا آقای رویینا اگر خودتون هم می خواهید درست کنید هلیله سیاه -شکر سرخ(با شکر قهوه ای فرق دارد)-مصطکی به نسبت مساوی وزنی آسیاب و ترکیب کنید سپس سه شب پشت سر هم هر شب به اندازه نصف قاشق چایخوری بدون آب میل نمایید و تا یکساعت بعد هیچ چیزی حتی آب نخورید (قبل از خواب بهتر است) و هر هفته یکبار تکرار گردد به همین سادگی اجازه ندهیم شیادان کاسب کار و مافیای درمان از شنیدن نام این دارو وحشت دارند و به هر دری میزنند که به نام جهالت مصرف نشود آینده متعلق به طب اسلامی است می بینیذ که ترکیب دارو هم مشخص شده و منفعتی در کار نیست الا برای سلامتی مردم.

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  اگر لطف کنید فقط یک شعر از هر کدامشان در مورد دفاع مقدس بیاورید، بسیار ممنون میشم، چراکه ما جایی نه ندیده و نه شنیده ایم شعرهایشان را«خلیل روئینا»، «عبدالرضا مفتوحی» و «ناظره بیغرض»

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان