میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۹:۰۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 583 بازدید

گزارش تصویری/ صعود به ارتفاعات «بی بی گلستان» در صبحی پاییزی

گزارش تصویری/ صعود به ارتفاعات «بی بی گلستان» در صبحی پاییزی

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: در نخستین جمعه از آبان‌ماه ۹۶ اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه بعد از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار یکی از مسیرهای زیبا و جذاب و ارتفاعات این شهر را برای صعود در نظر گرفته و به سمت منطقه مورد نظر حرکت کردند.

برنامه‌ی این هفته صعود، منطقه تنگ سایه به طرف ارتفاعات «بی بی گلستان» بود. کوهنوردان بعد از رسیدن به آن منطقه، ضمن نرمش صبحگاهی، بدن خود را گرم نمودند و پس از قرائت دعای سلامتی امام زمان (عج) حرکت منظم و دسته‌جمعی خود را به سمت قله مورد نظر آغاز کردند. اعضای گروه کوهنوردی شهید چمران پس از رسیدن به قله، در سایه‌ی یکی از ارتفاعات دیواره‌ای در هوایی خنک و پاییزی به صرف صبحانه پرداختند. آنها پس از گرفتن عکس‌های یادگاری و ادای سلام به امام حسین (علیه السلام) حرکت خود را به سمت پایین کوه شروع کردند که در نهایت این برنامه‌ی بانشاط ورزشی در ساعت ۹:۳۰ صبح به پایان رسید.

مسئول گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران از همه برادران و همشهریان عزیز درخواست نموده برای حفظ و ارتقای سلامتی، شادابی و نشاط خود و جامعه به این گروه بپیوندند و در برنامه‌ی هفتگی آنان شرکت کنند تا از طبیعت زیبای الهی و سلامتی بهره‌مند شوند.

لازم به یادآوری است گزارش این برنامه‌ی بانشاط کوهپیمایی هر صبح جمعه بین ساعت ۶ تا ۸ از رادیو ورزش، برنامه صدای کوهستان (موج FM) پخش می‌شود. کوهنوردانِ این گروه جمعه‌ها پس از تجمع در میدان قبله شهر لار، از ساعت ۶ صبح حرکت دسته‌جمعی خود را آغاز می‌کنند که حضور همه برادران در آن آزاد است.


1 نظر

  1. محممدرضا خوشه چین گفت:

    1

    0

    خدا قوت همنوردان درود بر گروه شهید مصطفی چمران

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان