میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 می 2019 ساعت 3:15 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, گزارش تصویری 7 دیدگاه 914 بازدید

گزارش تصویری/ محله «پشتو» در شهر لار در معرض خطر زلزله و سیل

گزارش تصویری/ محله «پشتو» در شهر لار در معرض خطر زلزله و سیل

ابوذر بیغرض: محله موسوم به «پشتو» واقع در پشت امامزاده «میر علی بن الحسین(ع)» در ورودی شهر لار از سمت جهرم با بافت فرسوده و در شیب تندی قرار دارد که خطر بالقوه ای خصوصا در مواقع بارندگی و زلزله ساکنان آن را تهدید می کند.

یکی از اهالی این محله می گوید فقط در مواقع بارندگی مسئولان شهری بازدید می کنند، اما تاکنون از طرف آنان هیچ اقدام اساسی تصمیمی نگرفته و نگرانی ما اهالی این محله همچنان باقی است.

در ادامه تعدادی از عکس های این محله قدیمی و در معرض خطر شهر لار را ببینید:


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  فقط بگین‌گناه این بچه های طفل معصوم‌چیه که فردا خدای ناکرده قربانی‌میشن ??????

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  بفرمایید گناه مسئولین چیه وقتی مردم این محله حاضر نیستن به مناطق دیگه شهر مهاجرت کنن

  • تلخک گفت:

   1

   0

   بنده خدا راست میگه اگه خونه هاشون را بفروشن و یه بلغ جزیی (۴۰۰ میلیون تومان)روش بزارن میتونن در یه جای بهتر صاحب خونه بشن البته شاید بعضیا بگن از کجا بیارن ، من که نمیتونم همه مشکلات را به تنهایی حل کنم برا این هم شاید دوستمون یه راهکار داشته باشه؟

 3. اسحق شاکری گفت:

  1

  0

  سلام
  محله پشتوو یکی از محلات قدیمی و دارای معماری و شهرسازی خاص خود است که بایستی حتما خانه ها را مقاوم سازی کرد و هیچ وقت اونجا را تخلیه نکنند.
  خطر ریزش سنگ به راحتی قابل حل است.
  وخدمات رسانی وظیفه شهرداری و سازمان آب و برق و گاز و مخابرات هستش.

 4. ناشناس گفت:

  1

  0

  با تشکر از آفتاب بابت تهیه این گزارش
  آفتاب پیگیری کن تا مسئولین ببینند مردم دارن کجا زندگی میکنن فقط مواقعی که بارون چیزی میاد بیان چن تا عکس بگیرن و واسشون بشه گزارش کار…..

 5. تلخک گفت:

  2

  0

  میگن قدیما که تازه تلویزیون اومده بودو تو هر خونه ای پیدا نمیشد یه بچه فقیر رفت خونه دوستش که پسر خان بود و به تماشایا ی یه فیلم نشست وقتی برگشت به مادرش گفت ،ننه تو چرا زن خان نشدی که ما هم تلویزیون داشته باشیم ،مادرش در حالی که اونو نیشگون میگرفت گفت : ذلیل شده مگه خان اومد خواستگاری من که بهش جواب بدم.

 6. عصر بیداری گفت:

  1

  0

  گناه مسوولین این است که نباید مردم را از خانه های خود آواره کنند این مردم بزرگ از در آمد کشور سهمی دارند خانه هایشان را به صورت سنتی بازسازی کنند و حرف بیخود هم نزنند .البته مردم نسبت به مسوولین بی اعتماد هستند و باید به آنها سند مکتوب محضری بدهند و در صورت عدم پایبندی مسوول به وعده خسارت پرداخت کنند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان