میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 نوامبر 2019 ساعت 5:44 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 427 بازدید

گزارش تصویری/ مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در لارستان برگزار شد

گزارش تصویری/ مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در لارستان برگزار شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، مسئولین، دانش آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف مردم، مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه روز مبارزه با استکبارجهانی، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، علی پیروز بخشدار مرکزی، اعضا شورای تامین، مسئولین، طلاب و روحانیون، فرماندهان نظامی و انتظامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران، دانش آموزان و دانشجویان و قشرهای مختلف مردم در لارستان برگزار گردید.

در این راهپیمایی با شکوه که از چهار راه پیروزی به سمت میدان مدرس شهر لار برگزار شد؛ دانش آموزان و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان با سردادن شعار مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل، خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و صهیونیسم غاصب نشان دادند.

در تجمع با شکوه این روز، همچنین حجت الاسلام موسوی امام جمعه لارستان نیز سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره)، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را تشریح نمود.

درپایان این مراسم قطعنامه ی تظاهرات سراسری یوم اله ۱۳ آبان ماه در ۶ بند قرائت شد که شرکت کنندگان در این همایش با شکوه با بانگ رسای تکبیر، مفاد آنرا تأیید کردند.

اجرای گروه سرود پایگاه شهید خوشه چین و قرائت شعر و مقاله از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه  بود.

گفتنی است مراسم مشابهی نیز در بخش های تابعه با شکوه هر چه تمام برگزار گردید.

در ادامه تعدادی از عکس های «ریحانه دوست کامی» از این مراسم را ببینید:


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    چقدر ابریشما سبزن دلم هوای لار کرد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان